post image
Byk

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Porozumienie wymaga pracy obu stron, ale warto o to zabiegać! Masz w sobie dużą siłę przebicia. Pod koniec tygodnia dobra passa w grach liczbowych. Nie zmarnuj szansy na wygraną. 


Byk (21 kwietnia - 21 maja)

Wyjaśnij małe nieporozumienie. Ostrożnie, bo wynikiem Twoich nieprzemyślanych działań może być jeszcze większe zamieszanie! Najlepiej trzymaj się z dala od konfliktów. 


Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)

Nie poświęcaj czasu ludziom, którzy nie są tego warci! W ten sposób w Twoim życiu będzie więcej miejsca na nowe znajomości. Swoje plany trzymaj w tajemnicy i bądź konsekwentny. 


Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Twoja natura wywoła w pierwszej części zbliżającego się tygodnia dużą ilość zmartwień. Spróbuj skoncentrować się na wydarzeniach związanych z pracą. Musisz być ostrożniejszy! 


Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Musisz pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania, o których zdarzy Ci się zapomnieć, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Możesz mieć małe kłopoty. 


Panna (23 sierpnia - 22 września)

Każdorazowy wybór skrupulatnie rozważaj, bo najbliższy czas to okres podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Przyda się mocny ładunek energii! 


Waga (23 września - 23 października)

Ktoś znajomy zepsuje Ci plany, ale do niedzieli wszystko się ułoży. W najbliższych dniach Twoja wizja zmian będzie miała szansę do realizacji. Dlatego czas zamknąć zaległe sprawy. 


Skorpion (24 października - 22 listopada)

Choć Twoja forma spadła i odczuwasz zmęczenie, poradzisz sobie z obowiązkami. Możesz liczyć na pomoc, ale nie testuj cierpliwości tych, którzy wyciągną do Ciebie dłoń. 


Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

W tym tygodniu będziesz mieć powody do zadowolenia. Tylko czy dasz sobie ze wszystkimi obowiązkami radę. Trzymaj rękę na pulsie i z natłoku spraw wybierz te najważniejsze. 


Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

W stałych związkach czas ożywienia relacji, który da wiele radości obu stronom. Twoje plany i zamierzenia będą najważniejsze. To dobry tydzień. Wykorzystaj przypływ energii! 


Wodnik (21 stycznia - 20 lutego)

Krzyk nie wniesie nic dobrego między wasze relacje. Nie bój się mówić o trudnych problemach. W tym tygodniu będzie Ci dokuczać ogólne osłabienie organizmu spowodowane stresem. 


Ryby (21 lutego - 20 marca)

Chwilowe wyciszenie wewnętrzne wcale nie wróży spokoju. Uczucia nadal są żywe i silne. Postaraj się każdego dnia mieć godzinę „tylko dla siebie”. Zajmij się swoją kondycją.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.