Medale zapaśników

Tytuły mistrzowskie zdobyli Mateusz Wolny (waga do 47 kg) i Wojciech Kudla (66 kg). Srebrny medal wywalczył Sebastian Szczeponiok (42 kg). Z brązowymi krążkami do Raciborza wrócili: Łukasz Jamka (35 kg), Daniel Strachota (38 kg), Przemysław Chomicki (47 kg) i Michał Hołek (66 kg). Wszyscy medaliści są wychowankami trenera Piotra Szczeponioka.Tego samego dnia odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny. W nim również bardzo dobrze spisali się zawodnicy Unii. Wśród kadetów najlepiej zaprezentował się Krzysztof Strachota, który wygrał walki w wadze do 50 kg. Drugie miejsca w swoich kategoriach wywalczyli: Zbigniew Bulak (42 kg), Jacek Wajda (69 kg) i Kamil Szemik (76 kg). Na najniższym stopniu podium stanął Marcin Bartyzel (58 kg).W rywalizacji juniorów i seniorów żadnemu z zawodników raciborskiego klubu nie udało się wygrać turnieju w Mysłowicach. Bliscy tego byli Arkadiusz Czarnecki (60 kg), Daniel Skupnik (66 kg) i Wojciech Magdziński (120 kg). Przegrali oni jednak walki finałowe.