post image

W czwartek do skrzynki pocztowej w domu Kohutów trafił anonim. A w nim? Życzenia śmierci dla całej rodziny i piekła. Dostało się mamie Łukasza Kohuta - Grażynie Kohut, byłej dyrektorce rybnickiego Tygla i kandydatce na radną w Rybniku. Ktoś przemalował jej zdjęcie wycięte z ulotki, dorysował szubienicę i krew na szyi. Anonim zawiera też rysunki swastyki...
- Przecież można się nie zgadzać, można się spierać, można się pięknie różnić, ale nie może być zgody na chamstwo i agresję. Część anonima odnosi się także do felietonu Ewangeliczny, który napisałem dla Tygodnika Nowiny, co mnie cieszy, bo nic tak nie cieszy felietonisty jak duży odzew, ale wychodzi na to, że autor anonimu chyba nigdy nie czytał, a przynajmniej nie rozumiał Biblii - mówi Łukasz Kohut.
Sprawa została zgłoszona na policję. - Od dawna, z racji swojej działalności, także po sprawie z narodowcami (Łukasz Kohut został skazany za blokowanie marszu narodowców w Katowicach - red.) spotykam się z dużą dawną hejtu, szczególnie w internecie. Ale ja sobie w tym radzę, Nie ma jednak zgody na takie zachowanie w stosunku do mojej mamy, tym bardziej, że anonim przyszedł na jej nazwisko i na nasz domowy adres. Nasz dom, nasz azyl - mówi Kohut.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

  • Prawdziwy Polak. info dla baranka.Śląski CHAMIE.POMIOCIE VOLKSDEUTSCHÓW.To marynarze z II Morskiego Batalionu Strzelców bronili w 1938 roku Polskiego Cieszyna.Twoi przodkowie jako słynna V kolumna brali udział w kurtuazyjnej wizycie w Gdańsku pod pokładem pancernika Schleswig Holstein. Jeżeli umiesz czytać po polsku to przeczytaj sobie : 1.Alarm dla Gdyni. 2.Kępa Oksywska 1939. 3.Gdynia 1939.Przeczytaj to z uwagą i ze zrozumieniem.Znajdż sobie odpowiedż na pytanie ; Czemu Twój ulubiony przodek spalił żywcem, używając miotacza płomieni, 10 letnią dziewczynkę,Polkę, wnuczkę pracowników Poczty Polskiej w Gdańsku.Czym sobie na to zasłużyła.
  • Wlodzimierz Rakowski z Warszawy KohutMoim Dziadkiem byl Kohut, Czech gornik, mieszkal w Brzeszczach, później w Andrychowie gdzie zbudowal dom,szktory mial siedmioro dzieci,Emilie,moja Mame, Karola inż, gornika,który wyemigrowal do RPA.po wybuchu II wojny swiatowej Stanislawa lotnika RAF,ktory zginal 1944 r i byl lotnikiem dywizjonu 307 ,Maria, ktora wyszła za za dyrektora kopalnii Targosza. Ciekawy jestem czy Pan jest z tej rodziny? Pozdrowienia

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.