post image

BARAN (21.03 – 20.04)
Niebawem czeka Cię bardzo miła niespodzianka. Coś, co dawno uznałeś za utracone, niespodziewanie się odnajdzie i chociaż jest to jedynie przedmiot, sprawi Ci ogromnie dużo radości. Postaraj się jednak wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej sytuacji. Strata i wywołany nią smutek były wynikiem Twojego braku koncentracji, nad którym powinieneś poważnie popracować.

BYK (21.04 – 20.05)
Należysz do osób, które nie potrafią spokojnie usiedzieć w jednym miejscu. Co chwilę próbujesz czegoś nowego, stawiasz sobie ambitne cele i próbujesz zasmakować wszystkiego. I bardzo dobrze. Każde doświadczenie wzbogaca Twoje życie, uczy czegoś nowego i bez wątpienia prędzej czy później zaprocentuje. Nie słuchaj więc słów krytyki, które niebawem padną.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
Masz zdecydowanie za dużo zaufania w stosunku do wszystkich otaczających Cię ludzi. Niektórzy Twoją ufność mogą nawet odczytywać jako łatwowierność, którą niestety będą chcieli wykorzystać dla osiągnięcia swoich własnych celów. Postaraj się zawsze weryfikować zasłyszane informacje, w przeciwnym razie ktoś może Cię bardzo skrzywdzić.

RAK (22.06 – 22.07)
Już dawno temu odkryłeś w sobie prawdziwy talent, niestety od lat wyjątkowo skrzętnie go ukrywasz zarówno przed światem, jak i przed samym sobą. Czas najwyższy zacząć wreszcie robić to, co naprawdę sprawia Ci przyjemność. Przestań się zastanawiać, co powiedzą inni, co będzie, jak ewentualnie się nie uda i czy ma sens próbować. Marzenia są po to, żeby je realizować.

LEW (23.07 – 22.08)
Od wielu lat strasznie nie doceniasz samego siebie. Masz wrażenie, że przegapiłeś jakąś życiową szansę, popełniłeś mnóstwo błędów i ciągle prześladuje Cię pech. Opisując siebie, nawet w myślach, często używasz słowa „tylko”, prawda jest natomiast taka, że często powinieneś je zamienić na „aż”. Osiągnąłeś naprawdę wiele, niestety nie chcesz tego zauważyć.

PANNA (23.08 – 22.09)
W Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nieustannie podcina Ci skrzydła. Niejednokrotnie słyszałeś z ust tej osoby, że powinieneś dać sobie spokój, bo i tak nie uda Ci się czegoś zrobić czy osiągnąć. Absolutnie nie powinieneś słuchać takich opinii. Stać Cię naprawdę na wiele, a to, że ktoś uważa inaczej, wynika tylko z tego, że nie chce, abyś okazał się lepszy.

WAGA (23.09 – 22.10)
Od lat pozwalasz, aby Twoje plany i ambicje niweczyły wątpliwości. Bez względu na to, czy cele stawiasz sobie sam, czy wyznaczają Ci je inni, niezmiennie boisz się, że sobie nie poradzisz, przez co w konsekwencji nierzadko rezygnujesz. W ten sposób zmarnowałeś już wiele świetnych okazji, nie pozwól, aby to się powtórzyło. Uwierz w końcu w siebie, gdyż naprawdę stać Cię na wiele.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Bardzo często stawiasz przed sobą jednocześnie kilka zadań i celów do osiągnięcia. Próbujesz zrobić wszystko naraz, zazwyczaj kończy się na tym, że nic nie udaje Ci się naprawdę dobrze. Zamiast gromadzić kolejne zadania do wykonania, skup się na realizacji tych, które już sobie wyznaczyłeś. Dopiero kiedy skończysz jedno, zabieraj się za następne.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Czeka Cię kilkudniowa rozłąka z bliskimi. Zamiast tęsknić bezczynnie, postaraj się maksymalnie wykorzystać ten czas. Masz mnóstwo zaległości, które prędzej czy później będziesz musiał nadrobić. Nowa sytuacja niesie ze sobą także nowe możliwości, musisz je tylko dostrzec i wykorzystać. Ponadto czas rozłąki wypełniony zajęciami minie szybciej niż w biernym oczekiwaniu.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
W najbliższych dniach czeka Cię bardzo nieprzyjemna rozmowa. Najważniejsze, abyś w jej trakcie potrafił opanować emocje i nie podnosił głosu. Jeśli uda Ci się pohamować nerwy, wyjdziesz z tej konfrontacji zwycięsko, jeśli natomiast pozwolisz, aby ostra dyskusja przerodziła się w kłótnię, padnie wiele niepotrzebnych słów, które tylko pogorszą sytuację.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Niebawem czeka Cię nieplanowany projekt. Chociaż początkowo będziesz bardzo niechętnie nastawiony do tej perspektywy warto spróbować. Szybko przekonasz się, że był to świetny pomysł, dzięki któremu nie tylko miło spędzisz czas, ale w dodatku poznasz ciekawych ludzi, co być może przerodzi się w jakąś dłuższą znajomość.

RYBY (19.02 – 20.03)
Czeka Cię spora zmiana w życiu zawodowym. Wokół Ciebie pojawi się kilka nowych osób, aczkolwiek nie ze wszystkimi uda Ci się od razu nawiązać nić porozumienia. Chociaż zawsze mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie, pamiętaj, że sam też przynajmniej kilka razy nie wzbudzałeś aprobaty na dzień dobry. Pamiętaj więc, żeby nikogo nie skreślać na starcie.

Komentarze