post image

BARAN (21.03 – 20.04)
W Twoim najbliższym otoczeniu jest ktoś, kogo często traktujesz z góry i do kogo podchodzisz z dużą dawką wyniosłości. Ta osoba w żaden sposób nie zasłużyła sobie na takie traktowanie, jednakże tobie pozwala to zazwyczaj odreagować stres. Zastanów się, jakbyś się czuł, gdyby role się odwróciły i postaraj się zmienić swoje nastawienie względem tej osoby.

BYK (21.04 – 20.05)
Od dłuższego czasu czujesz ogromny żal w stosunku do dosyć bliskiej Ci osoby. Dzień po dniu pozwalasz, aby to uczucie się potęgowało. Czym prędzej powinieneś zdecydować się na szczerą rozmowę i wyjaśnić kilka kwestii. Może się bowiem okazać, że nie tylko Ty czujesz się pokrzywdzony. Jeśli nie podejmiesz żadnych działań, w przyszłości zupełnie stracicie kontakt.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
Na horyzoncie niebawem pojawi się trudne zadanie. Chociaż początkowo będziesz próbował go uniknąć w każdy możliwy sposób, okaże się to ostatecznie niemożliwe. Zamiast próby wymigania się, powinieneś potraktować to jako wyzwanie, które koniec końców przyniesie ci ogromną satysfakcję i niemało korzyści.

RAK (22.06 – 22.07)
Ktoś z Twoich przyjaciół od pewnego czasu boryka się z dosyć poważnym problemem, którego Ty nie zauważasz. Ciągle zajęty swoimi sprawami, nie znajdujesz czasu na rozmowę albo nie dostrzegasz powagi sytuacji. Postaraj się posłuchać, co przyjaciel od dłuższego czasu próbuje Ci powiedzieć, nie bagatelizuj sprawy i jeśli to możliwe, postaraj się pomóc.

LEW (23.07 – 22.08)
Często narzekasz, że szczęście Ci nie sprzyja, tymczasem za kilka dni los się do Ciebie uśmiechnie. Nieoczekiwany napływ gotówki da Ci nie tylko sporo radości, ale także pozwoli na spełnienie jednego z małych marzeń od dawna odkładanych na później. Postaraj się podzielić swoim szczęściem z najbliższymi.

PANNA (23.08 – 22.09)
Najwyższy czas popracować nad pozytywnym myśleniem. Kłopoty spotykają każdego, a to, jak sobie z nimi poradzisz, w dużej mierze zależy od Twojego nastawienia. Jeśli od samego początku będziesz widział wszystko w czarnych barwach, to sam sobie odbierzesz możliwość dostrzeżenia wielu rozwiązań.

WAGA (23.09 – 22.10)
Ostatnio bardzo łatwo wpadasz w gniew. Wystarczy nawet małe nieporozumienie, aby kompletnie wyprowadzić Cię z równowagi. Musisz jak najprędzej odzyskać kontrolę nad nerwami, inaczej niepotrzebnie namnożysz sobie wrogów. Uwierz, że większość konfliktów można rozwiązać za pomocą spokojnej rozmowy.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Od dłuższego czasu oczekujesz istotnej zmiany w swoim życiu, która ciągle nie następuje. Nie trać nadziei, wyczekiwana zmiana niedługo nadejdzie i przyniesie Ci naprawdę mnóstwo radości. Wszystko musi jednak nastąpić w swoim czasie, więc postaraj się zbytnio nie naciskać na rzeczywistość, lepiej zrobisz, spokojnie czekając.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Od dłuższego czasu marzysz o wprowadzeniu kilku zmian do swojej codzienności, jednak nieustannie boisz się przejść od marzeń do działania. Czas najwyższy w końcu zakasać rękawy i zabrać się do roboty. To Twoje życie i nikt go za Ciebie nie pozmienia. Odrzuć wszelkie obawy i śmiało bierz się do pracy.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Od dłuższego czasu narzekasz na nudę. Teraz możesz zrobić coś dla siebie! Tempo życia wyraźnie zwolniło, a od poniedziałku możesz wybrać się na spacer, do lasu, na rower czy pobiegać. Załóż więc wygodny dres i do dzieła! Twój organizm na pewno Ci podziękuje.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Postaraj się w najbliższym czasie nieco zwolnić tempo życia. Od kilku tygodni nieustannie gdzieś biegniesz, spieszysz się dosłownie ze wszystkim, a i tak na nic i dla nikogo nie masz czasu. Przyjrzyj się dokładnie swoim obowiązkom i rozkładowi dnia. Może się bowiem okazać, że twój terminarz wypełnia kilka nieistotnych spraw, które z powodzeniem można by zamienić na odpoczynek.

RYBY (19.02 – 20.03)
Niekiedy masz wrażenie, że szczęście spotyka wszystkich wokół, tylko nie Ciebie. Prawda jest jednak taka, że sam nie robisz nic, aby swojemu szczęściu dopomóc. Nie znajdziesz ciekawych ludzi, interesującej pracy czy życiowej przygody siedząc i czekając, aż same zapukają do Twoich drzwi. Zacznij aktywnie szukać, a znajdziesz wszystko, czego pragniesz.

Komentarze