post image

BARAN (21.03 – 20.04)
Niebawem dostaniesz zaproszenie na uroczystość, w której kompletnie nie masz ochoty uczestniczyć. Chociaż będzie ci się wydawało, że trochę głupio odmówić, lepiej zrezygnować, aniżeli zmuszać się do czegoś, czego w ogóle nie chcesz. Nie szukaj też pokrętnych wymówek, po prostu powiedz prawdę.

BYK (21.04 – 20.05)
Od dawna planujesz odnowić kontakt z przyjacielem z dawnych lat, z którym nie widziałeś się już całą wieczność. Od telefonu powstrzymuje cię jednak niepewność, czy druga strona także sobie tego życzy. Bez względu na to, co było przyczyną zerwania kontaktu przed laty, powinieneś spróbować powalczyć o dawną przyjaźń, która może rozkwitnąć na nowo.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
Niebawem spodziewaj się otrzymania wiadomości, która ogromnie cię zaskoczy. Chociaż początkowo będziesz całkowicie przekonany, że to nie dzieje się naprawdę, w końcu będziesz musiał uwierzyć w nowinę. O wiele łatwiej przyjdzie ci przyjęcie wszystkiego do wiadomości, jeśli przedyskutujesz całą sprawę z życzliwą ci osobą.

RAK (22.06 – 22.07)
Nadchodzące miesiące to dla ciebie świetny czas na spełnianie marzeń, zarówno tych małych, jak i tych, wydawałoby się, niemożliwych. Postaraj się nie zmarnować ani chwili i pod żadnym pozorem nie szukaj sobie wymówek. Jeśli teraz zrezygnujesz z realizacji niektórych planów, to w przyszłości będzie ci o wiele trudniej do nich wrócić.

LEW (23.07 – 22.08)
Ktoś z kręgu najbliższych znajomych zacznie cię niedługo ogromnie irytować. Większość waszych spotkań prędzej czy później doprowadzi cię do stanu irytacji. Jeśli to możliwe postaraj się ograniczyć kontakty z tą osobą, a najlepiej zrobisz, jeśli powiesz jej wprost o tym, co ci przeszkadza. Postaraj się jednak zrobić to możliwe delikatnie.

PANNA (23.08 – 22.09)
Od dłuższego czasu narzekasz na stagnację i nudę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Może najwyższy czas zdecydować się na jakąś poważną zmianę? Uczucie wypalenia zazwyczaj wiąże się z brakiem nowych wyzwań. Jeśli praca i codzienność nie stawiają ich na twojej drodze, to najwyższy czas samemu ich poszukać.

WAGA (23.09 – 22.10)
Od pewnego czasu niepokoi cię twoje zdrowie, jednak ciągle odkładasz decyzję o wizycie u lekarza. Czym prędzej powinieneś się jednak zmobilizować i odwiedzić ośrodek zdrowia. Z twoim organizmem nie dzieje się na szczęście nic złego, jednak stała kontrola lekarska to najlepszy sposób na wczesne wykrywanie chorób.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Należysz do osób, które bardzo głęboko w sobie skrywają emocje. W niektórych sytuacjach może to być zaletą. Jednakże osobom w twoim najbliższym otoczeniu także może być trudno odczytać, że coś cię smuci czy złości. W takich sytuacjach postaraj się szczerze rozmawiać z najbliższymi i otwarcie przyznawać, że coś jest nie tak.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
W najbliższych dniach czeka cię mnóstwo pracy. Postaraj się nie brać wszystkich obowiązków na własne barki. Wokół ciebie jest sporo osób, które mogą cię odciążyć, wystarczy tylko poprosić o pomoc, a w niektórych przypadkach po prostu pozwolić innym działać. Naprawdę nie musisz wszystkiego robić samodzielnie.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Strasznie nie lubisz zmian, więc kiedy w twoim życiu kończy się jakiś etap, strasznie cię to przygnębia. Postaraj się spojrzeć na sytuację nieco inaczej. To, że coś się kończy, oznacza, że zaczyna się coś nowego. Postaraj się potraktować nowości jako przygodę albo wyzwanie i ciesz się ze zmian.

WODNIK (20.01 – 18.02)
W najbliższych dniach ogarnie cię ogromne zniechęcenie. Nie będzie ci się chciało ani spotykać z przyjaciółmi, ani angażować w sprawy rodzinne, nie mówiąc już o pracy. Postaraj się przeczekać ten trudniejszy moment i jeśli tylko będzie to możliwe, wykonywać czynności, które naprawdę sprawiają ci radość, to pomoże szybciej wrócić do formy.

RYBY (19.02 – 20.03)
Niebawem uda ci się rozwiązać problem, z którym borykasz się od dłuższego czasu. Szczęście czeka cię także w sferze uczuć. Wiosna przyniesie niespodziewane zauroczenie. Nie broń się przed tym uczuciem. Jeśli otworzysz swoje serce na miłość, szybko przekonasz się, że także w innych sferach życie zaczyna wyglądać bardziej przyjaźnie.

Komentarze