post image

BARAN (21.03 – 20.04)
Należysz do osób strasznie niecierpliwych. Kiedy musisz na coś zaczekać, wpadasz w nerwowy nastrój, którym tylko złościsz najbliższych. Powinieneś sobie uświadomić, że nie masz wpływu na niektóre rzeczy. Niekiedy trzeba po prostu zaczekać i pozwolić wydarzeniom płynąć własnym torem. Postaraj się popracować nad cierpliwością i spokojem.

BYK (21.04 – 20.05)
Niedługo usłyszysz bardzo niepokojącą plotkę, która sprawi, że przez kilka dni będziesz walczył z negatywnymi myślami. Pamiętaj, że większość plotek daleko odbiega od stanu faktycznego. Nie pozwól, aby pogłoska zaważyła na Twoich relacjach z bliską Ci osobą. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania, zweryfikuj wszystkie informacje.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
Niestety należysz do osób, które bardzo nisko oceniają samych siebie. Krytyczne uwagi, które inni wypowiadają pod Twoim adresem, zawsze bierzesz do siebie i często nie potrafisz się od nich przez długi czas uwolnić. Czas najwyższy, abyś spojrzał na siebie pod innym kątem. Naprawdę masz się czym poszczycić, więc zacznij w końcu doceniać własne osiągnięcia i wierzyć w swoje możliwości.

RAK (22.06 – 22.07)
Któraś z osób w Twoim najbliższym gronie od dłuższego czasu liczy na szczerą rozmowę z Tobą, niestety Ty pozostajesz głuchy na każdą próbę podjęcia poważnego dialogu. Dla tej osoby jest to bardzo ważne, przestań więc stosować wybiegi i pochyl się nad problemem bliskiej Ci osoby. Wspólnie o wiele łatwiej znajdziecie rozwiązanie problemu.

LEW (23.07 – 22.08)
Dawno temu zerwałeś kontakt z kimś, kto był ci naprawdę bliski. Niedługo ta osoba ponownie pojawi się na twojej drodze. Nie powinieneś pozwolić, aby dawne różnice zdań zniweczyły możliwość odnowienia relacji. Jeśli nawet nie uda wam się ponownie prawdziwie zaprzyjaźnić, to ta znajomość i tak będzie dla Was bardzo owocna.

PANNA (23.08 – 22.09)
Niedługo uda Ci się wygospodarować więcej czasu wolnego. Postaraj się spędzić go w ciekawy sposób i w gronie bliskich Ci osób. Jeśli włożysz w to odrobinę energii, możesz się naprawdę świetnie bawić. W przeciwnym razie, jeśli postanowisz biernie poczekać, okaże się, że po raz kolejny zmarnowałeś wolny czas, oglądając telewizję.

WAGA (23.09 – 22.10)
W Twoim życiu osobistym ostatnio wyraźnie czegoś brakuje. Dostrzegasz ten brak każdego dnia, niemniej nie robisz nic, aby zmienić sytuację. Czas najwyższy, abyś w końcu zmusił się do działania, w przeciwnym razie na zawsze utracisz coś, co jeszcze niedawno było dla Ciebie bardzo ważne. Pora zakasać rękawy i brać się do pracy.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Niebawem w Twojej codzienności zagości kilka nowych obowiązków. Chociaż początkowo będzie Ci się wydawało, że nie poradzisz sobie ze wszystkim, już po kilku dniach odkryjesz, że nie jest tak źle. Wystarczy dobrze zagospodarować czas, aby nie tylko wywiązać się ze wszystkich zadań, ale co bardzo ważne, znaleźć też chwilę na wypoczynek i przyjemności.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
W Twoim środowisku zapanowała niedawno bardzo napięta atmosfera. Sąsiedzka kłótnia od kilku dni dezorganizuje życie kilku osób w Twojej okolicy. Chociaż sprawa nie dotyka Cię bezpośrednio, nie powinieneś pozostawać ciągle obojętny. Dobrze robisz, nie pozwalając się wciągać w cudze waśnie, jednak udawanie, że nic się nie dzieje, nie jest żadnym rozwiązaniem.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Niebawem ktoś z Twojego otoczenia postanowi wyładować na Tobie swoje frustracje. Usłyszysz wiele nieprzyjemnych słów, a nawet oskarżenie o coś, za co kompletnie nie ponosisz winy. Nie pozwól wciągnąć się w niepotrzebną kłótnię, jednakże kiedy emocje opadną, poinformuj tę osobę, że jej słowa bardzo Cię zabolały i że w przyszłości nie pozwolisz sobie na takie traktowanie.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Za kilka dni usłyszysz bardzo radosną nowinę. Chociaż sprawa nie będzie dotyczyła Ciebie bezpośrednio, i tak sprawi Ci ogromną radość. Pamiętaj jednak, aby nie rozgłaszać tej nowiny dalej. Pozwól, aby zrobili to ci, których dotyczy, w przeciwnym razie nie tylko odbierzesz im radość z dzielenia się informacją, ale także zasłużysz sobie na miano osoby, której nie warto powierzać tajemnic.

RYBY (19.02 – 20.03)
Chociaż niebawem usłyszysz bardzo niepokojące wieści, nie powinieneś się tym zbytnio przejmować. Informacje, które dotrą do Ciebie, okażą się mocno wyolbrzymione. Ponadto problem, którego będą dotyczyły, już niedługo znajdzie bardzo pozytywne rozwiązanie. Tak więc nie zamartwiaj się na zapas.

Komentarze