post image

BARAN (21.03 – 20.04)
Niebawem w Twoim sercu zagości niczym nieuzasadniona obawa o kogoś z Twoich najbliższych. Postaraj się nie ulegać czarnym wizjom i nie zamartwiać na zapas. Nikomu z Twoich bliskich nic nie grozi, a Twoje złe przeczucia będą jedynie wytworem wyobraźni. Ważne, abyś miał tego świadomość i nie zszargał sobie nerwów.

BYK (21.04 – 20.05)
Niedługo otrzymasz niespodziewaną propozycję dotyczącą życia zawodowego. Chociaż początkowo pomysł będzie wydawał Ci się zupełnie absurdalny, nie powinieneś go od razu odrzucać. Przemyśl dokładnie wszystkie plusy i minusy, a może dostrzeżesz niebanalne korzyści wynikające z tego rozwiązania.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
Należysz do ludzi bardzo ambitnych, wręcz pedantycznych. Zawsze starasz się wywiązywać ze swoich obowiązków z maksymalną starannością, co niestety często odbija się na Twoim wolnym czasie. Zauważ, że w takiej sytuacji najbardziej cierpią Twoi najbliżsi. Kiedy więc następnym razem będziesz chciał wziąć nadgodziny, aby dopracować kolejny projekt, zastanów się, czy naprawdę warto.

RAK (22.06 – 22.07)
Niedługo poznasz bardzo ciekawego człowieka, który od razu niemalże olśni Cię swoją osobowością i poczuciem humoru. Nie powinieneś jednak całkowicie wierzyć pierwszemu wrażeniu. Już niebawem przekonasz się, że pod maską sympatycznego i wesołego człowieka kryje się wiele poważnych wad.

LEW (23.07 – 22.08)
Należysz do grona osób, które bardzo ciężko wyprowadzić z równowagi, jednakże w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, komu przychodzi to niemalże z łatwością. Powinieneś ograniczyć kontakty z tą osobą. Niewiele na tym stracisz, a Twoje nerwy i samopoczucie nawet zyskają. Pamiętaj, że niektórych relacji nie warto podtrzymywać na siłę.

PANNA (23.08 – 22.09)
Dobrze przejrzyj swój kalendarz. Zbliżają się bowiem urodziny dosyć bliskiej Ci osoby, o których prawdopodobnie zapomnisz. Tym samym nie tylko sprawisz przykrość solenizantowi, ale także postawisz samego siebie w bardzo niezręcznej sytuacji. Jeśli wiesz, że masz problem z zapamiętywaniem dat, poproś kogoś bliskiego, aby tego dnia Ci przypomniał.

WAGA (23.09 – 22.10)
Zazwyczaj oceniasz ludzi na podstawie pierwszego wrażenia. Najczęściej ta ocena jest bardzo surowa, chociaż niekoniecznie właściwie wyważona. Skreślając niektóre osoby na samym początku znajomości, sam sobie odbierasz szansę poznania ciekawych ludzi. Zastanów się, czy nie warto najpierw spędzić w czyimś towarzystwie więcej czasu.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Niebawem Twoje życie ulegnie pewnym zmianom. Chociaż początkowo może Ci się wydawać, że jest to całkowita rewolucja i że nie poradzisz sobie z nowymi obowiązkami, szybko przekonasz się, że nowa sytuacja daje Ci ogromnie dużo radości i satysfakcji. Doskonale poradzisz sobie także z nowymi obowiązkami.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Należysz do ludzi niezwykle upartych. Jeśli wyznaczysz sobie jakiś cel, nie spoczniesz, dopóki go nie osiągniesz, nawet, jeśli będzie to oznaczało ogromny wysiłek z Twojej strony. Ten upór to twoja ogromna zaleta, dzięki której już niedługo uda Ci się osiągnąć sukces w sytuacji, w której, jakby się wydawało, będziesz z góry skazany na porażkę.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Ostatnio strasznie lubisz narzekać. Jeszcze nie tak dawno potrafiłeś się cieszyć z każdej małej rzeczy, a teraz we wszystkim dostrzegasz drugie dno. Postaraj się zrezygnować z tego negatywnego myślenia i wrócić do pozytywnego nastawienia do świata. Uśmiech i pozytywne myślenie pozwalają o wiele łatwiej brnąć przez życie.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Jeden z Twoich przyjaciół niebawem będzie musiał podjąć bardzo trudną decyzję. Zanim zdecyduje, co zrobić, poprosi Cię o radę. Postaraj się dokładnie wysłuchać jego historii i szczerze pochylić się nad problemem. Jeśli naprawdę się zaangażujesz, okaże się, że jesteś w stanie pomóc przyjacielowi, co bardzo umocni waszą wieź.

RYBY (19.02 – 20.03)
Przed Tobą niezwykła życiowa przygoda. Nie powinieneś szukać wymówek, tylko czym prędzej skorzystać z okazji. Nadchodzące wydarzenia będą obfitowały w nowości i wrażenia. Dodatkowo poznasz kilku ciekawych ludzi, z którymi naprawdę wspaniale spędzisz czas. Powinieneś dołożyć wszelkich sił, aby dobrze wykorzystać ten wspaniały czas.

Komentarze