post image

BARAN (21.03 – 20.04)
Kilka najbliższych dni upłynie w Twojej rodzinie w nerwowej atmosferze. Błahe nieporozumienie wywoła niejedną ostrą wymianę zdań. Postaraj się powstrzymać nerwy i przeczekać najbardziej drażliwe momenty. Kiedy atmosfera nieco się oczyści, doprowadź do rodzinnej konfrontacji. Wraz z upływem czasu opadną emocje i uda wam się znaleźć kompromis.

BYK (21.04 – 20.05)
Należysz do osób, którym ciężko przychodzi pozytywne nastawienie w obliczu nowych wyzwań czy nieoczekiwanych problemów. Powinieneś sobie uświadomić, że pozytywne myślenie naprawdę przybliża do sukcesu. Dzięki niemu potrafimy zapanować nad nerwami i podejmować logiczne decyzje.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
W ostatnich dniach w Twoim życiu zapanował od dawna wyczekiwany spokój. W końcu udało Ci się uporać z zaległościami i wygospodarować sobie więcej czasu wolnego. Postaraj się utrzymać taki stan rzeczy. Ciągła gonitwa i nerwowe spoglądanie na zegarek plus myśli o zaległościach, które towarzyszyły Ci przez dłuższy czas, dostatecznie zszargały Ci nerwy.

RAK (22.06 – 22.07)
Od dawna zamierzasz zacząć się uczyć czegoś nowego, niestety na zamiarach wszystko się kończy. Aby wprowadzić swój plan w życie, przestań myśleć o czymś nowym, tylko zastanów się dokładnie, co by to mogło być i zabierz się do działania. Bez względu na to, czy wybierzesz język obcy, grą na instrumencie, czy cokolwiek innego, zacznij już dziś.

LEW (23.07 – 22.08)
Bardzo ciężko przychodzi Ci dotrzymywanie sekretów. Zazwyczaj wygadujesz się z powierzonych Ci informacji zupełnie przypadkowo i bez złych intencji. Powinieneś jednak uważać na takie sytuacje, gdyż może się zdarzyć, że przez Twoje gadulstwo wyjdzie na jaw czyjaś głęboka tajemnica, w konsekwencji czego stracisz zaufanie, którym Cię obdarzono.

PANNA (23.08 – 22.09)
Niebawem otrzymasz zaproszenie na ciekawe wydarzenie kulturalne. Chociaż początkowo będzie Ci się wydawało, że to coś zupełnie nie dla Ciebie, nie powinieneś rezygnować tylko ze względu na nieprzychylne pierwsze wrażenie. Jeśli zdecydujesz się przyjąć zaproszenie, nie tylko miło spędzisz wieczór, ale też być może odkryjesz nowe hobby.

WAGA (23.09 – 22.10)
W nadchodzącym czasie los będzie Ci sprzyjał. Nie bój się więc podejmować odważnych decyzji i zaczynać ambitnych przedsięwzięć. Często odkładasz ważne sprawy na później z obawy przed porażką. Warto, abyś w końcu w pełni uwierzył w swoje możliwości i zaczął wykorzystywać własny potencjał.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Niestety należysz do osób, które często nie doceniają otaczających ich ludzi. Sam od siebie wymagasz bardzo wiele, co jest oczywiście zaletą, jednak od innych wymagasz jeszcze więcej. Pamiętaj, że warto doceniać wysiłki innych, choćby nie do końca ich działanie spełniało Twoje oczekiwania.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Ogromnie uwielbiasz rywalizację. Niestety od pewnego czasu starasz się konkurować z innymi nie tylko w sporcie czy grach. Także w kontaktach z przyjaciółmi czy rodziną starasz się na każdym polu udowadniać, że jesteś lepszy, przez co tracisz sympatię innych osób. Pamiętaj, że życie to nie zawody i nie musisz się z nikim ścigać.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Niebawem czeka Cię miła niespodzianka. Ktoś z Twojego najbliższego otoczenia zaaranżuje bardzo sympatyczne spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół. Niespodziewanie w towarzystwie pojawi się nieoczekiwany gość, którego obecność bardzo mile Cię zaskoczy. Postaraj się zorganizować kolejne spotkania.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Powinieneś mieć się na baczności. Niebawem ktoś będzie chciał Cię oszukać. Dokładnie czytaj wszystkie papiery, zanim je podpiszesz i uważaj na to, kogo wpuszczasz do mieszkania. Dzięki czujności uda Ci się uniknąć pułapki, jednakże oszust nie zniknie całkowicie z Twojego otoczenia, tak więc ostrzeż innych.

RYBY (19.02 – 20.03)
W Twoim życiu zawodowym niedługo pojawią się pewne zawirowania. Zupełnie niespodziewanie do twojego zespołu dołączy nowa osoba. Chociaż początkowo ta sytuacja kompletnie nie będzie Ci pasowała, z upływem czasu przekonasz się, że dodatkowa pomoc bardzo się przyda, a ponadto zyskasz dobrego znajomego.

Komentarze