post image

BARAN (21.03 – 20.04)
Wkrótce w twojej rodzinie zapanuje ogromna radość. Niespodziewana nowina spadnie na was jak grom z jasnego nieba i na kilka dni przysłoni wam wszystkie troski i zmartwienia. Wykorzystaj ten pozytywny czas, aby jeszcze bardziej zjednoczyć najbliższych. Wspólne świętowanie może stać się okazją do zacieśnienia rodzinnych więzów.

BYK (21.04 – 20.05)
Należysz do osób, które są nieufne wobec innych. W kontaktach z nowo poznanymi osobami zazwyczaj zachowujesz duży dystans. Taka postawa pozwala Ci uchronić się przed różnego rodzaju oszustami i naciągaczami, jednak sprawia także, że nierzadko tracisz szansę na bliższą relację z wartościowymi ludźmi. Czasem warto więc zaryzykować i obdarzyć nowych znajomych zaufaniem.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
Niebawem znajdziesz się w bardzo stresującej sytuacji. Jeśli mimo wszystko uda Ci się zachować spokój, jakoś wyjdziesz z tego obronną ręką. Najgorsza rzecz, jaką w takiej chwili można zrobić, to pozwolić dać się wciągnąć w wir niekontrolowanej awantury. W takiej sytuacji ludzie często tracą hamulce i w emocjach rzucają słowa, których później bardzo żałują.

RAK (22.06 – 22.07)
Czas najwyższy, abyś pozwolił sobie na solidny wypoczynek. Jeśli wakacje zaplanowałeś w późniejszym terminie, to wykorzystaj w tym celu przynajmniej któryś z najbliższych weekendów. Pozwól sobie na dwa dni prawdziwego relaksu i oderwania się od kłopotów i bieżących spraw. Dzięki temu nie tylko naładujesz baterie, ale także znacznie poprawisz swoje samopoczucie.

LEW (23.07 – 22.08)
Niedługo spotka cię ogromne szczęście. Niestety nie wszyscy w twoim otoczeniu będą się szczerze cieszyli razem z tobą. Spotkasz się z nieprzyjemną reakcja, która będzie wynikała po prostu z zazdrości. Nie powinieneś reagować w zdecydowany sposób. W zupełności wystarczy, jak przekażesz komunikat, żeby ta osoba zastanowiła się nad swoim zachowaniem.

PANNA (23.08 – 22.09)
Niedługo któryś z twoich współpracowników nie wywiąże się ze swoich obowiązków, a jego zadania niestety spadną na twoje barki, więc będziesz musiał je wykonać . Nie powinieneś absolutnie godzić się na to. Jeśli pozwolisz się wykorzystywać w bezceremonialny sposób, może dojść do sytuacji, w której inni celowo będą zrzucali na ciebie swoją pracę.

WAGA (23.09 – 22.10)
W najbliższym czasie czeka cię bardzo miła niespodzianka. Ktoś z twoich najbliższych zatroszczy się o to, by uśmiech pojawił się na twojej twarzy i podaruje Ci kilka niezwykłych chwil. W żadnym wypadku nie powstrzymuj się przed okazaniem swojej radości, w ten sposób dasz bowiem odczuć tej osobie, że sprawiła Ci naprawdę ogromną przyjemność. Niech ona to wie!

SKORPION (23.10 – 21.11)
Wśród twoich najbliższych jest ktoś, kto bardzo często słyszy z twoich ust słowa krytyki. Dla tej osoby jest to bardzo przykre, a ciebie niestety rzadko kiedy stać na pochwałę pod adresem tego kogoś. Powinieneś popracować nad sobą w tej kwestii i zdecydowanie częściej okazywać tej osobie serdeczność. Powiedzenie miłego słowa nic przecież nie kosztuje.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Na horyzoncie pojawi się niestety kilka problemów. Większość z nich będzie można dosyć szybko i bezboleśnie rozwiązać, jednak będziesz musiał poprosić o pomoc kogoś z najbliższych. Chociaż zazwyczaj starasz się sam załatwiać swoje problemy, nie powinieneś wstydzić się prosić o pomoc. Ty sam chętnie pomagasz innym, pozwól więc, aby i oni wsparli ciebie.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Czeka cię kilka ogromnie zwariowanych dni, w trakcie których przeżyjesz prawdziwą przygodę, jakiej nigdy byś się nie spodziewał. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa i nie analizuj każdego działania po wielokroć. Masz przecież pełne prawo do chwili relaksu i dobrej zabawy. Wykorzystaj ten czas, gdyż w dłuższej perspektywie czeka cię sporo pracy.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Powinieneś bardziej zadbać o swoje zdrowie. Zdecydowanie za mało czasu spędzasz na świeżym powietrzu. Bez wątpienia przyda Ci się także więcej aktywności fizycznej. Jeśli nie przepadasz za sportem, to może przynajmniej pomyśl o dłuższych spacerach. Zwłaszcza że poprawa kondycji dobrze wpływa zarówno na organizm, jak i na psychikę.

RYBY (19.02 – 20.03)
Od pewnego czasu wydaje Ci się, że w twoim życiu zapanowała nieprzyjemna stagnacja. Niestety siedząc w fotelu ,nie wyczekasz zmian. Powinieneś sam zaplanować sobie ciekawie wolne chwile. Może zorganizuj jakiś wyjazd w gronie znajomych albo wróć do dawnej pasji, którą porzuciłeś przed laty, a która dawniej sprawiała Ci wiele przyjemności.

Komentarze