post image
Sprawcy potrącenia szuka policja / Policja

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności w sprawie wypadku, do którego doszło 16 września około godziny 5.20 na Placu Mostowym w Raciborzu w rejonie przejścia dla pieszych przy stacji paliw Circle K.

Przekraczająca jezdnię po oznakowanym przejściu dla pieszych kobieta została potrącona przez kierującego samochodem osobowym, w wyniku czego doznała obrażeń ciała. Kierujący pojazdem odjechał z miejsca wypadku.

Z dokonanych wstępnych ustaleń dowodowych wynika, że osobą mogącą mieć bezpośredni związek z tym wypadkiem mógł być kierujący pojazdem koloru jasnego (prawdopodobnie srebrnego) marki Daewoo Matiz lub Chevrolet Matiz.

- Zwracamy się z prośbą do osób mających jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia drogowego oraz ewentualnych bezpośrednich świadków wypadku, w tym kierujących przejeżdżających w godzinie zdarzenia w okolicach ronda przy restauracji McDonald’s, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, o kontakt telefoniczny lub osobisty - prosi policja.

Można dzwonić pod numer 32 45 94 200 lub 234, zgłaszać się do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (pokój 214) albo pisać na adres poczty elektronicznej: kryminalny@raciborz.ka.policja.gov.pl

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.