post image
Policja ostrzega, że dewiant rozbiera się i masturbuje na oczach idących do szkoły uczennic w Parku Cegielnia / Policja Żory

17 września dzielnicowi z osiedla Księcia Władysława i 700-lecia zostali poinformowani, że na schodach, przy wejściu do Parku Cegielnia od strony ulicy Wodzisławskiej w godzinach 7-9, pojawia się nieznany osobnik, obnaża się i masturbuje na oczach przechodzących tamtędy uczennic.

- Mundurowi rozmawiali z dyrekcją pobliskiej szkoły, prosząc o poinstruowanie uczniów jak zachować się w przypadku podobnego zdarzenia, a następnie wyruszyli w teren w poszukiwaniu dewianta oraz świadków nieobyczajnych wybryków jakich w ostatnich dniach miał się dopuszczać – zaznacza oficer prasowa Kamila Siedlarz, oficer prasowa żorskiej policji.

Dzielnicowi apelują do wszystkich osób, które ewentualnie będą świadkami podobnych zdarzeń o zgłaszanie ich pod numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach 47 85 532 00. Zapewniają, że każda informacja zostanie sprawdzona.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.