post image
Mężczyźni podejrzani o kradzieże rowerów / Policja

Policjanci z Rybnika poszukują sprawców kradzieży rowerów z terenu parkingu Szkoły Podstawowej nr 34 przy ulicy Reymonta oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Rybniku.

Z ustaleń śledczych wynika, że 16 września mężczyźni skradli dwa rowery w rejonie tak zwanej unijnej wiaty Szkoły Podstawowej nr 2 w Rybniku przy ulicy Wodzisławskiej. Do zdarzenia doszło około godziny 12.20. Były to rowery marki Romet – model Mustang M3 koloru białego oraz marki Cube koloru niebiesko-zielonego wraz z bagażnikiem zamocowanym na rurce od siodełka.

Tego samego dnia z terenu Szkoły Podstawowej nr 34 w Rybniku przy ulicy Reymonta skradziono rower marki Kross model KR hexagon 7.0 koloru czarno-grafitowo-niebieskiego oraz rower marki Hibaike.

Mężczyźni, których wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, są podejrzewani o kradzież rowerów przy ulicy Wodzisławskiej.

Osoby, które rozpoznają podejrzewanych na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 582 80.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.