post image
Anna Ujma za sześć dni obejmie stanowisko kierownicze w Galerii Wiślanka / Archiwum


Anna Ujma przez osiem lat nadawała ton w żorskim magistracie - ładna, elokwentna, medialna (z doświadczeniem dziennikarskim), zawsze świetnie ubrana. Można by rzec, że była żywą wizytówką dynamicznie rozwijających się Żor.

Jako doradca prezydenta Waldemara Sochy, a następnie pełnomocnik – główny specjalista ds. kultury, promocji i sportu uczestniczyła we wszystkich najważniejszych przedsięwzięciach, począwszy od bezpłatnej komunikacji miejskiej, a skończywszy na prezentacji pierwszoligowej drużyny piłkarek ręcznych i otwarciu nowej siedziby biblioteki. Miała mnóstwo śmiałych pomysłów, które realizowała dla miasta. Od 1 października będzie dyrektorem ds. marketingu w Galerii Wiślanka.

- Po kilku bardzo satysfakcjonujących i pełnych wyzwań latach rozstaję się z Urzędem Miasta Żory.  Chiński filozof Konfucjusz miał rację głosząc, że jeżeli wybierzesz pracę, którą kochasz wtedy nie przepracujesz ani jednego dnia. Moją pracę na rzecz miasta Żory zawsze wykonywałam z wielką pasją i miłością do tego miejsca – mówi pani Ania.

- Kocham Żory bezgranicznie - mam je w krwiobiegu i to pozostaje niezmienne. Zmienia się droga zawodowa, a drogowskaz pokierował mnie do Galerii Wiślanka. Będę więc #Tak Blisko. Przede mną nowe wyzwanie, które już na starcie dodaje mi skrzydeł – dodaje.

Wspólnie z zespołem będzie od fundamentów budować markę Galerii Wiślanka. Chce również wzmacniać markę miasta Żory jako miejsca idealnego do rozwoju biznesu, nowoczesnego i rozwijającego się dynamicznie.

- Po raz kolejny zaczynam wszystko od nowa. Moja Rodzina, Przyjaciele, a także bliscy współpracownicy wiedzą, że lubię wyzwania i podejmowanie ryzyka Z urzędem rozstaję się po raz drugi, kto wie czy ostatni...– zaznacza. Przypomnijmy, że kilka lat temu żorzanka wyjechała do Dubaju, by zrealizować tam film dokumentalny o tym niezwykłym kraju. Zanim została doradcą w magistracie, była dziennikarką i reporterką telewizyjną.

- Pragnę ogromnie podziękować mojemu Szefowi, Prezydentowi Miasta Żory Waldemarowi Socha za ogromne zaufanie jakim mnie obdarzył, za swobodę działania i wspieranie moich pomysłów. Od Prezydenta otrzymałam świetną lekcję w zakresie zarządzania miastem. Byłam pilnym uczniem, przyglądałam się uważnie i tą wiedzę będę w sobie pielęgnować. Wiem, że jeszcze ją wykorzystam – podkreśla.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.