Dominik Gajda / TS ROW Rybnik vs UKS SMS Łódź

Po niemal trzytygodniowej przerwie, piłkarki TS ROW Rybnik podjęły u siebie zawodniczki UKS SMS Łódź. Podopieczne trenera Krzysztofa Klonka zmierzyły się z wiceliderkami tabeli.

W 11. minucie po dobrej akcji lewą stroną, piłkę do bramki rybniczanek celnie skierowała Paulina Filipczak. Zaledwie dziewięć minut później było już 2:0 - tym razem do bramki trafiła Adriana Achcińska. W pierwszej połowie padły jeszcze dwa gole - dla rybniczanek bramkę zdobyła Katarzyna Kubik, zaś dla przyjezdnych Maria Zbyrad.

W drugiej części spotkania bramka padła już w 53. minucie meczu. Na listę strzelczyń ponownie wpisała się Adriana Achcińska. Ostatnia bramka w meczu padła w 68. minucie, po celnym strzale Anny Redzi.

TS ROW Rybnik – UKS SMS Łódź 1:5 (1:3)

Bramki: 0:1 Paulina Filipczak (11) 0:2 Adriana Achcińska (20) 0:3 Maria Zbyrad (42) 1:3 Katarzyna Kubik (45) 1:4 Adriana Achcińska (53-karny) 1:5 Anna Redzia (68).