Dominik Gajda / GKS Jastrzębie.
Dominik Gajda / GKS Jastrzębie.

W środowym spotkaniu GKS Jastrzębie podejmie Puszczę Niepołomice. Do spotkania dojdzie w Wodzisławiu Śląskim, o godzinie 12.30.

- W ostatnich dniach skupiliśmy się przede wszystkim na organizacji gry, ale nie zapominaliśmy też o podtrzymaniu motoryki, bo tutaj idziemy w dobrym kierunku. Ale szczególną uwagę zwracaliśmy właśnie na organizację gry w defensywie, bo to u nas kuleje. Stwarzamy sporo sytuacji, ale te błędy w defensywie są momentami porażające i nad tym, ale też poprawą koncentracji w grze obronnej, pracowaliśmy - informuje trener GKS-u Jastrzębie Paweł Ściebur.

Czego spodziewają się jastrzębianie? To nie będzie łatwe spotkanie.

- Spodziewamy się, że Puszcza zaproponuje to, co zawsze, czyli twardą i agresywną grę, sporo piłek w powietrzu czy za plecy i na to musimy być przygotowani. Pod to się przygotowywaliśmy i mam nadzieję, że sobie z tym poradzimy. W Niepołomicach w drugiej połowie wydawało się, że to my obejmiemy prowadzenie i mecz się pozytywnie dla nas zakończy, ale niestety tak się nie stało. Liczę, że w meczu pucharowym będzie inaczej - informuje trener.

Spotkanie odbędzie się w reżimie sanitarnym, bez udziału kibiców.

źródło: www.gksjastrzebie.com.

Komentarze

Dodaj komentarz