Dominik Gajda / ROW 1964 Rybnik vs. KS Ślęza Wrocław.

W sobotnim spotkaniu już w 6. minucie goście mieli dobrą okazję by zdobyć gola. Po świetnym podaniu Mateusza Stempina, w słupek trafił Piotr Kotyla. W 25. minucie celnie głową trafił Wiktor Piejak, którego powstrzymał bramkarz Ślęzy, Kais Al-Ani.

Bramki pojawiły się dopiero w drugiej połowie. W 54 minucie zespół z Rybnika zdobył gola. Piotr Pacholski celnie podał do Jakuba Kuczery, który umieścił piłkę w bramce. Jednak już minutę później goście odrobili straty. Mateusz Kluzek wyłożył piłkę Mikołajowi Wawrzyniakowi, zaś ten celnym uderzeniem wyrównał wynik spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

ROW 1964 Rybnik - Ślęza Wrocław 1:1 (0:0)

1:0 - Kuczera (53), 1:1 - Wawrzyniak (54).

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt