Archiwum.
Archiwum.

Jeszcze przed meczem jako faworyta wskazywano zespół z Wodzisławia. Już w 4 minucie gola dla Odry zdobył Arkadiusz Lalko, który kilkukrotnie w trakcie pierwszej połowy z łatwością pokonywał obrońców przeciwników. W 36 minucie trafił w słupek, jednak dobitka była niecelna. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

W 66 minucie meczu po uderzeniu z dystansu Michała Przemyka, zespół z Czechowic wyrównał wynik meczu. W 73 minucie Adrian Tabala trafił w słupek, a było blisko kolejnej bramki dla Odry. Wystarczyło kilkanaście minut, by w 85 minucie Tabala wpakował piłkę do bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Odry Wodzisław.

W tabeli Odra Wodzisław Śląski zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 33 punktów. Wyprzedza ją zespół z Książenic, który uzyskał dotąd 35 punktów.