post image
WCK Wodzisław Śląski.

Lubisz śpiewać? Samotne recitale przed lustrem przestały ci wystarczać? Weź udział w Wodzisławskim Festiwalu Wokalnym „Zostań idolem” organizowanym przez Wodzisławskie Centrum Kultury.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala przeprowadzić imprezy, jak to miało miejsce w zeszłym roku, na scenie WCK, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by uczestnicy mogli podzielić się swoją muzyczną pasją w nieco innej formule. Tegoroczna edycja online to szansa, by skupić wokół siebie większe grono publiczności i zaprezentować swój nieprzeciętny talent światu.

– Liczymy na to, że podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie to spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy mieli okazję odkryć nowe talenty – mówią organizatorzy.

By wziąć udział w festiwalu wystarczy zarejestrować swój występ w dowolnym repertuarze (z podkładem muzycznym, akompaniamentem lub a capella) i przesłać je do WCK wraz z kartą zgłoszeniową do 13 grudnia. Wszystkie nagrania wideo zostaną opublikowane na dedykowanym imprezie wydarzeniu na facebooku WCK i kanale YouTube. Jury przyzna nagrody dla laureatów trzech pierwszych miejsc w kategoriach: klasy I-IV, V-VIII, szkoły ponadpodstawowe oraz dorośli z terenu Wodzisławia Śląskiego. Punktowane będą nie tylko umiejętności wokalne, ale także ogólny wyraz artystyczny. 

 Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową można pobrać ze strony www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.