Dominik Gajda.

W dzisiejszym spotkaniu III ligi piłkarze ROW-u Rybnik przegrali starcie z Polonią Bytom. Obie bramki padły w pierwszej połowie meczu. W 25. minucie spotkania bramkę dla Polonii zdobył Adam Żak. Zaledwie 9 minut później, drugą bramkę zdobył Patryk Stefański. Spotkanie na Gliwickiej zakończyło się wynikiem 2:0 dla Polonii Bytom.

ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom 0:2 (0:2)

Bramki: 25’ Adam Żak, 34’ Patryk Stefański

Składy:

Polonia Bytom: Brzozowski – Budzik, Bedronka, Radkiewicz, Hałgas – Wuwer, Frankowski (72’ Wróbel), Żagiel (84’ Chwastek), Stefański, Krzemień (76’ Konieczny) – Żak (84’ Lachowski)

ROW 1964 Rybnik: Daniel Jona – Jan Janik, Marek Krotofil, Bartłomiej Polok, Yaroslav Baranskyi – Konrad Warmiński (72’ Budak), Marcel Vasil, Wiktor Piejak (72’ Niedźwiedzki), Szymon Jary – Łukasz Krakowczyk, Jakub Kuczera (85’ Pochcioł)