Pixabay.com
Pixabay.com

W sobotnim meczu Odra Wodzisław zdobyła aż 7 bramek. Pierwszą z nich w 36. minucie spotkania zdobył Patryk Dudziński.

Piłkarze z Wodzisławia rozstrzelali się dopiero w drugiej połowie. Drugą bramkę zdobył w 56. minucie Adrian Tabala. Już 10 minut później było 3:0 po golu Arkadiusza Lalki. W 71. minucie na 4:0 podwyższył Krzysztof Krzyżok. Zaledwie kilka minut później było już 5:0 dzięki bramce Niko Abuladze. Minutę później swoją bramkę dołożył Salvador Pryka. Wynik na 7:0 podwyższył ponownie Abuladze.

Odra Wodzisław - LKS Czaniec 7:0 (1:0)

Bramki: Dudziński 36., Tabala 56., Lalko 66. Krzyżok 71., Abuladze 79., 86., Pryka 80.

Odra Wodzisław: Kacperski - Zdunek, Szalamberidze, Gać, Abuladze, Tabala, Tarka, Lalko, Dudziński, Białas, Krzyżok. Rezerwa: Wnuk, Szydłowski, Kłosek, Woś, Pryka, Chatys, Sadio.

W tabeli rundy jesiennej Odra Wodzisław zdobyła 39 punktów, strzelając 49 goli. Nad drugą w zestawieniu Unią Książenice, piłkarze z Wodzisławia mają 4 punkty przewagi.