DK Chwałowice.
DK Chwałowice.

Co ważne - udział w jarmarku jest bezpłatny. Nie trzeba dokonywać także wcześniejszych zgłoszeń. Wystarczy przybyć w wyznaczonych godzinach w dniu imprezy.

- Jarmark to miejsce dla wszystkich miłośników staroci, kolekcjonerów, wystawców, wielbicieli antyków, artystów, wytwórców rękodzieła, sprzedawców książek, a także wszystkie osoby, które chcą sprzedać lub wymienić używane rzeczy. W Jarmarku mogą brać udział wszyscy, zarówno podmioty prawne - firmy, jaki i osoby fizyczne - prywatne. Jest to doskonała okazja do rozstania się z niepotrzebnymi już rzeczami, na pozbycie się starych książek, używanych zabawek, odzieży, której już nie nosimy, ale też okazja do zaprezentowania wszystkiego tego co sami potrafimy stworzyć - informuje Dom Kultury Chwałowice.

 Wyznaczanie miejsc wystawcom odbywa się na bieżąco w godz. 7.00-9.00 bezpośrednio na ulicy Sobieskiego i ulicy Powstańców Śląskich. Dopuszczony zostanie także dojazd samochodami w godz. 5.00-9.00 na czas montażu stoiska oraz w godz. 13.00-16.00 na czas jego demontażu.

Organizator nie zapewnia żadnych elementów do ekspozycji asortymentu, każdy z wystawców organizuje miejsce ekspozycji we własnym zakresie. Miejsca te nie mogą jednak zajmować większej powierzchni niż 8 metrów bieżących.

Regulamin jarmarku dostępny na dkchwalowice.pl/pobieralnia.

Komentarze

Dodaj komentarz