Dominik Gajda.

Od początku spotkania to gospodarze lepiej radzili sobie na boisku. Już w 6. minucie meczu wyszli na prowadzenie, po płaskim strzale z dystansu Sovsica.

W 33. minucie meczu kolejną dobrą sytuację mieli piłkarze Sandecji, jednak tym razem nie udało się zdobyć bramki. Nie trzeba było jednak długo czekać, by gospodarze podwyższyli wynik spotkania. W 35. minucie, skuteczną akcją w polu karnym popisał się Chmiel, który podwyższył wynik meczu na 2:0.

Druga połowa była nieco lepsza w wykonaniu jastrzębian, lecz nie wpłynęło to na ostateczny wynik meczu. Piłkarzy Sandecji kilkukrotnie w spotkaniu próbował ograć Apolinarski, jednak nie udało mu się zaskoczyć Pietrzkiewicza. Najgroźniej pod bramką gospodarzy było w 56. minucie, kiedy po uderzeniu z ostrego kąta, Sandecję uratowała poprzeczka.

Ostatnią bramkę w meczu gospodarze zdobyli w 87. minucie, po celnym strzale Walskiego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.

9 grudnia, Nowy Sącz, godz. 13:00
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie 3:0 (2:0)

1:0 - Damir Sovsic 6’
2:0 - Damian Chmiel 35’
3:0 - Michał Walski 87’