Drugi dzień szermierczych zmagań okazał się szczęśliwy dla Bartosza Wróblewskiego z Górnika Radlin, który w kategorii młodzik wywalczył pierwsze miejsce. Dobrze spisał się również Miłosz Romanik z RMKSu Rybnik, który w swojej kategorii wiekowej zajął drugie miejsce.

Turniej rozgrywany był w boguszowickiej hali w dniach 19 i 20 grudnia i był jubileuszową, 20 edycją. Normalnie odbywał się w kwietniu, jednak ze względu na pandemię został przeniesiony właśnie na grudzień.

W najmłodszej kategorii Zuchów wystartowało 28 zawodników. Wygrał Krzysztof Sadowy z Ksz Warszawianka. Nasz region reprezentowali zawodnicy z Radlina i Rybnika. Najlepiej wypadł Filip Forajtek RMKS Rybnik (6 miejsce) dalej Franciszek Korduła UKS Rapier Rybnik (13 miejsce), Adam Ziętkiewicz UKS Rapier Rybnik (15 miejsce), Oskar Rostkowski UKS Trójka Radlin (19 miejsce), Mateusz Szczepanek UKS Rapier Rybnik (21 miejsce), Gabriel Wojtyczko UKS Trójka Radlin (22 miejsce), Błażej Adamczyk UKS Trójka Radlin (28 miejsce).

W kategorii dzieci wystartowało 38 zawodników. Na podium stanął Miłosz Romanik RMKS Rybnik (2 miejsce). Zawody wygrał Dominik Masłowski z Olimp Lubin. Dalej Mateusz Woźniak RMKS Rybnik (9 miejsce), Maciej Kuśka UKS Trójka Radlin (11 miejsce), Dominik Pukowiec Górnik Radlin (13 miejsce), Alexander Szabo UKS Trójka Radlin (15 miejsce), Łukasz Śmieja Górnik Radlin (24 miejsce), Maciej Zimoń RMKS Rybnik (25 miejsce), Dawid Fidera UKS Trójka Radlin (27 miejsce), Marcin Janosz UKS Trójka Radlin (28 miejsce), Dawid Burdzik Górnik Radlin (30 miejsce), Alexander Gumula UKS Rapier Rybnik (31 miejsce), Damian Hudoba UKS Trójka Radlin (32 miejsce), Eryk Rotkegel UKS Trójka Radlin (33 miejsce), Jakub Kolarczyk RMKS Rybnik (36 miejsce).

W najstarszej kategorii młodzik wzięło udział 45 zawodników. Bezkonkurencyjnie wygrał Bartosz Wróblewski z Górnika Radlin. Tymoteusz Huwer z RMKS Rybnik zajął 6 miejsce. Pozostali Oliwier Knapisz Górnik Radlin (19 miejsce), Tomasz Legierski Górnik Radlin (21 miejsce), Bartosz Ciapała RMKS Rybnik (26 miejsce), Jakub Piekorz RMKS (32 miejsce), Maciej Oleś Górnik Radlin (35 miejsce), Dawid Gaszka RMKS (36 miejsce), Miłosz Rozmus Górnik Radlin (38 miejsce), Kacper Zdrzałek Górnik Radlin (43 miejsce).