Dominik Gajda.

Spotkanie odbyło się w ramach 13. kolejki grupy 5, siatkarskiej II ligi mężczyzn.

W pierwszym secie siatkarze z Rybnika pewnie pokonali gości wynikiem 25:22. Mimo kilku akcji punkt za punkt, również w drugim secie lepsi byli rybniczanie. Druga partia skończyła się dla nich zwycięsko 25:21. Także w trzecim secie siatkarze TS Volley okazali sie mocniejsi, choć pod koniec nie obyło się bez problemów. Ostatecznie rybniczanie wygrali ją 27:25 i cały mecz 3:0.

TS Volley Rybnik - TKS Tychy 3:0 (25:22, 25:21, 27:25).

Aktualną tabelę znajdziemy klikając tutaj.

W następnym spotkaniu, które odbędzie się 16 stycznia, TS Volley Rybnik podejmie MKS Andrychów.

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt