Dominik Gajda / Archiwum.

W pierwszych dwóch tercjach to jastrzębianie zaprezentowali się z lepszej strony. Prowadzenie w meczu zapewnił im w 16. minucie Arkadiusz Kostek. Kolejną bramkę jastrzębianie dołożyli w 22. minucie spotkania, po dobrym uderzeniu Martina Kasperlika.

Dalsze minuty to jednak przewaga gości, którzy odrabiali straty i w 41 minucie za sprawą Mateusza Bepierszcza zdobyli bramkę. W 50. minucie drugą bramkę dla Podhala zdobył Jakub Worwa i mieliśmy już 2:2.

W 53. sekundzie dogrywki Marek Hovorka rozstrzygnął wynik spotkania, oczywiście na korzyść jastrzębian.

26 stycznia 2021, Jastrzębie-Zdrój, 18:00
JKH GKS Jastrzębie - TAURON Podhale Nowy Targ 3:2 d. (1:0, 1:0, 0:2, d. 1:0)
1:0 Kostek (Rac, Phillips) 15:56 5/4
2:0 Kasperlik (Sevcenko, Rac) 21:40 5/4
2:1 Bepierszcz (Vachovec) 40:19 5/4
2:2 Worwa (Neupauer, Gajor) 49:58
3:2 Hovorka (Urbanowicz, Bryk) 60:53 4/3

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal - Górny, Bryk, Hovorka, Urbanowicz, Paś - Kostek, Sevcenko, Phillips, Rac, Kasperlik - Horzelski, Jass, Wróbel, Sołtys, Wałęga - Matusik, Michałowski, Ł. Nalewajka, Jarosz, R. Nalewajka.