jkh.pl
jkh.pl

W pierwszej tercji pasjonaci hokeja byli świadkami bardzo fizycznej gry, jednak pomimo oczekiwań, dużo bramek nie padło. W 8. min Dominik Paś pokonał nowotarskiego bramkarza. Bramka została jednak uznana dopiero w 10. min, gdy sędziowie udali się na wideo weryfikację. Przyznanie przez sędziów bramki, spowodowało, że czas spotkania cofnął się z powrotem do 8. min.

Druga odsłona meczu, pomimo wielu obiecujących okazji nie przyniosła żadnych bramek. Kolejna, a zarazem ostatnia bramka padła w trzeciej tercji. Tym razem na listę strzelców w 47. min wpisał się Kamil Wałęga.

Najlepszymi zawodnikami spotkania zostali uznanie bramkarze obu drużyn, Patrik Nechvátal oraz Ihar Brykun.
Następne spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy tymi dwoma drużynami zobaczymy już jutro, 25 lutego o godz. 18:00 na lodowisku Jastor.

JKH GKS Jastrzębie - Tauron Podhale Nowy Targ 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
1:0 Dominik Paś (Mateusz Bryk) 07:31
2:0 Kamil Wałęga (Dominik Paś) 46:36

JKH GKS Jastrzębie: Nechvátal - Bryk, Górny, Kasperlík, Rác, Sawicki - Klimíček, Kostek, Urbanowicz, Hovorka Phillips - Jass, Horzelski, Wałęga, Sołtys, Paś - Michałowski, Ševčenko, Ł. Nalewajka, Wróbel, R. Nalewajka
Tauron Podhale Nowy Targ: Brykun - Chaloupka, Kubát, Babincew, Vachovec, Kułakou - Jaśkiewicz, Gajor, Hiltunen, Neupauer, Pettersson - Sulka, Mrugała, Bepierszcz, Bryniczka, Švec- Wsół, Szurowski, Kapic, Słowakiewicz, Worwa