UM Wodzisław Śląski.
UM Wodzisław Śląski.

Czesław Rychlik zasiadał w wodzisławskiej Radzie Miejskiej od 1997 roku. Przez wiele lat był także wicedyrektorem Zespołu Szkół Technicznych. Od zawsze związany był z oświatą i niesieniem wiedzy. 

- Głęboko poruszony, zasmucony, niepogodzony z Jego nagłym odejściem żegnam dziś nie tylko wyjątkowego samorządowca, wieloletniego radnego miejskiego, zasłużonego wicedyrektora wodzisławskiej "Budowlanki", ale przede wszystkim Przyjaciela. Żegnam ś.p. Czesława Rychlika, niezwykłego człowieka, który wiele mnie nauczył, opiekuna, który zawsze służył radą i doświadczeniem, towarzysza w wielu niezapomnianych chwilach. Z sercem wypełnionym żalem i pustką składam najszczersze wyrazy współczucia wszystkim Jego Bliskim, Rodzinie i Przyjaciołom. Łączę się z Wami w bólu... - poinformował na facebook'u, prezydent Wodzisławia Śląskiego, Mieczysław Kieca.

- Zapamiętamy Go jako człowieka serdecznego, pogodnego, pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę, o wielkiej pasji i wielkim sercu - dodaje Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Czesław Rychlik miał 73 lata. 

Komentarze

Dodaj komentarz