Dominik Gajda / Archiwum.

Spotkanie nie ułożyło się po myśli zawodniczek z TS ROW Rybnik. Już początek meczu ułożył się na korzyść wrocławianek, które stopniowo zaznaczały swoją dominację w grze. Pierwszą bramkę zdobyły w 27 minucie meczu, po celnym strzale Joanny Wróblewskiej.

W dalszej części spotkania, rybniczanki nie miały łatwego zadania. W 61. minucie meczu, po akcji na skrzydle drugą bramkę dla Śląska zdobyła Kamila Czudecka. Kilka minut później zdobywczyni drugiej bramki musiała jednak opuścić boisko, gdyż doszło do przykrej sytuacji, w której boleśnie ucierpiała młoda napastniczka.

Wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 0:2. Jednak w doliczonym czasie, na 0:3 wynik zdołała podwyższyć jeszcze Małgorzata Korda.

TS ROW Rybnik - WKS Śląsk Wrocław 0:3 (0:1)

Bramki: Wróblewska 27’, Czudecka 61’, Korda 90+4’.

ROW Rybnik: Seweryn – Botor, Guzik, Liskova, Stopka, Krzyżok, Kozielska, Matla, Pluta, Zdechovanova, Kubik.

W kolejnym spotkaniu, piłkarki TS ROW Rybnik zagrają z Górnikiem Łęczna.