Dominik Gajda.

Sobotnie spotkanie rybniczanie wygrali 3:0. W pierwszych dwóch setach TS Volley Rybnik wygrał na przewagi, zaś w trzeciej partii pewnie pokonał AZS Politechnikę Opolską.

Z kolei w niedzielnym meczu potrzebnych było aż 5 setów, by poznać zwycięzcę. Mimo trudnej sytuacji w drugim i trzecim secie, rybniczanie wygrali ostatecznie 3:2.

20 marca siatkarze z Rybnika ponownie zmierzą się z AZS-e Politechnika Opolska.

Runda play out rozgrywana jest do trzech wygranych meczów. Zwycięzcy spotkań utrzymają się w lidze.

13.03.2021 TS Volley Rybnik - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra SA 3:0 (28:26, 26:24, 25:16),

14.03.2021 TS Volley Rybnik - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra SA 3:2 (25:21, 20:25, 18:25, 25:18, 15:7).