post image
UM Wodzisław Śląski.

Dlaczego sklep powstanie akurat w Wodzisławiu Śląskim? Jak podkreśla jego współwłaściciel, jak dotąd w Wodzisławiu nie było tego typu marketu.

- Pracujemy nad tym, aby budynek odzyskał swój blask. Już wkrótce wkomponuje się w miejski pejzaż. Wodzisławianie zyskają świetne i profesjonalne miejsce do robienia zakupów budowlanych i nie tylko. Wierzę w sukces tego przedsięwzięcia. W Wodzisławiu Śląskim nie ma tego typu marketu. Rejestrację samochodową SWD spotkać można na parkingach sklepów budowlanych w pobliskich miastach. Jest więc luka, którą chcemy zapełnić - podkreśla Arkadiusz Wojciechowski, prezes firmy PSB Handlobud, współwłaściciel powstającego marketu.

Będzie także coś dla miłośników ogrodu. Dział ogrodowy zajmie bowiem powierzchnię ponad 300 metrów kwadratowych wewnątrz i ekspozycję na zewnątrz budynku. 

- Dział będzie otwarty przez cały rok. Będzie duży wybór roślin sezonowych oraz wszystkiego, co potrzebne, aby wyposażyć nasze ogródki balkonowe i działkowe oraz przydomowe ogrody - wskazuje Roman Przewieźlik - kierownik sprzedaży.

Kiedy nastąpi otwarcie? Wydaje się, że już za kilka miesięcy.

- Chcemy, aby otwarcie Mrówki odbyło się w tegoroczne wakacje. Konkretna data będzie znana za kilka miesięcy - dodaje  Arkadiusz Wojciechowski.

Market zlokalizowany będzie przy ulicy Kubsza.

Jest także praca. Sklep poszukuje kasjerów, magazynierów i sprzedawców. 

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należ wysłać na e-maila rekrutacjawodzislaw@psbmrowka.com.pl. 

Komentarze

Dodaj komentarz