Dominik Gajda.

Początek spotkania przebiegał raczej spokojnie. W 8. minucie meczu krążek za sprawą Phillipsa nieznacznie minął poprzeczkę. Z kolei w 19. minucie spotkania Phillips posłał świetne podanie do Hovorki, ten jednak fatalnie spudłował.

Na pierwszą bramkę w meczu musieliśmy czekać do drugiej tercji. W 30. minucie spotkania Martin Kasperlik zerwał się obronie Cracovii i na pełnej szybkości pokonał bramkarza, otwierając wynik meczu. Wystarczyło 6 kolejnych minut, by Kasperlik wykonał sporo zamieszania swoją indywidualną akcją. Roman Rac znalazł sposób na skuteczną dobitkę, po uprzednim zagraniu Phillipsa i mieliśmy już 2:0.

W trzeciej tercji nie brakowało okazji do kolejnych bramek w meczu. Ta padła w 59. minucie, wtedy gdy krążek do pustej bramki posłał Urbanowicz.

Kolejne starcie finałowe odbędzie się już jutro, o godzinie 18:30. W tej fazie hokeiści grają do czterech zwycięstw.

26 marca 2021 godz. 17:30, Ekstraliga - Play-Off - Finał
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 3:0 (0:0, 2:0, 1,0).
1:0  Martin Kasperlík (Roman Rác) 29:21,
2:0 Roman Rác (Zackary Phillips) 35:30,
3:0 Maciej Urbanowicz 59:01.

Sędziowie główni: Bartosz Kaczmarek - Mariusz Smura.
Sędziowie liniowi: Kamil Korwin - Andrzej Nenko.

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt