Dominik Gajda / Archiwum.

Nie powiodło się jastrzębianom w sobotnim meczu przy Harcerskiej. Pierwsza bramka w meczu padła łupem gości, za sprawą Jakuba Bartosza, który w 8. minucie spotkania pokonał Drazika uderzeniem przewrotką. Zaledwie po 5. minutach mieliśmy już remis. Na listę strzelców wpisał się Szczepan, pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Szcześniaku. Taki wynik spotkania utrzymał się jednak tylko przez trzy minuty, gdyż już w 16. minucie prowadzenie Puszczy dał Czarny, pakując piłkę z bliska do bramki.

W kolejnych minutach meczu nie brakowało akcji, które mogły zakończyć się bramką gości. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 1:2 dla Puszczy Niepołomice.

- W mojej opini przegraliśmy ten mecz zasłużenie. Zapłaciliśmy za swoją nieodpowiedzialność, brak koncentracji. [...] Stąd efekt w postaci porażki - podsumował po meczu trener GKS-u Paweł Ściebura.

3 kwietnia, Jastrzębie-Zdrój, godz. 12:40
GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 1:2 (1:2)
0:1 - Jakub Bartosz 8’
1:1 - Daniel Szczepan 13’ (rzut karny)
1:2 - Michał Czarny 16’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak (80. Mateusz Słodowy), Kryspin Szcześniak, Aleksander Komor, Dawid Witkowski - Lukas Bielak - Dominik Szczęch (55. Jakub Apolinarski), Marek Mróz, Daniel Feruga (73. Daniel Rumin), Kamil Jadach (46. Farid Ali) - Daniel Szczepan.

Puszcza Niepołomice: Mateusz Górski - Michał Czarny, Marcel Pięczek, Jakub Bartosz (76. Mateusz Wyjałdowski), Longinus Uwakwe, Hubert Tomalski (64. Michał Rakoczy), Jakub Serafin, Karol Knap, Szymon Kobusiński (64. Łukasz Spławski), Ivan Hladik, Erik Cikos.

Sędzia: Mateusz Złotnicki
Żółte kartki: Komor, Witkowski (GKS) oraz Serafin, Uwakwe, Wyjałdowski (Puszcza).