Dominik Gajda.

Mimo dwubramkowego prowadzenia po pierwszej połowie przez Odrę Wodzisław, rybniczanie sięgnęli po zwycięstwo w finale podokręgu Pucharu Polski. W drugiej połowie środowego spotkania, prowadzenie dla rybniczan dali Adrian Pytlik (73'), Dawid Mingus (85') oraz Tomasz Gomola (90').

- Taaaak jest!!! Cóż za powrót naszej drużyny! Z 0:2, wygrywamy 3:2 w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik z Odrą Wodzisław!!! Gole dla naszej drużyny strzelili Adrian Pytlik, Dawid Migus i decydujący cios zadał Tomasz Gomola - pisał ROW Rybnik po rozegranym meczu.

Najlepszym zawodnikiem meczu został Jan Janik.

Rybnik, 7 kwietnia, g. 19:00.

ROW 1964 Rybnik - Odra Wodzisław 3:2 (0:2).

ROW 1964 Rybnik: Bartosz Plewka, Marek Krotofil, Jakub Kuczera, Szymon Kuzior, Mateusz Tomaszewski, Adrian Pytlik, Konrad Warmiński, Tomasz Gomola, Łukasz Gajda, Filip Kukuła, Olaf Sobik.

Odra Wodzisław: Maciej Kacperski, Maciej Kłosek, Paweł Zdunek, Salvador Pryka, Jakub Rosiak,  Adrián García García, Marcin Wodecki, Damian Tarka, Arkadiusz Lalko, Arkadiusz Woś, Jakub Białas.