Dominik Gajda.

Po dość wyrównanym początku spotkania, już w 21. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Jadacha, który dośrodkował na piąty metr, a tam Szczepan, mimo interwencji bramkarza, dał jastrzębianom prowadzenie. W 34. minucie spotkania, jastrzębianie byli o krok od podwyższenia prowadzenia, po celnym uderzeniu Aliego. Bramkarz Górnika popisał się jednak dobrą interwencją.

Wyrównanie nastąpiło w 72. minucie spotkania, po uderzeniu głową Śpiączka. Kilka minut później jastrzębianie mieli jeszcze okazję by zdobyć trzy punkty, jednak ostatecznie sobotnie spotkanie zakończyło się rezultatem 1:1.

10 kwietnia, Jastrzębie-Zdrój, godz. 16:00
GKS Jastrzębie - Górnik Łęczna 1:1 (1:0)
1:0 - Daniel Szczepan 21’
1:1 - Bartosz Śpiączka 72’

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek (69. Grzegorz Drazik) - Dominik Kulawiak, Kryspin Szcześniak, Aleksander Komor, Dawid Witkowski - Lukas Bielak - Farid Ali, Marek Mróz, Łukasz Zejdler (60. Daniel Feruga), Kamil Jadach (60. Jakub Niewiadomski) - Daniel Szczepan.

Górnik Łęczna: Maciej Gostomski - Tomasz Midzierski (46. Paweł Baranowski), Leandro, Maciej Orłowski (46. Gabriel Matei), Kamil Pajnowski, Marcin Stromecki, Bartosz Śpiączka, Bartłomiej Kalinkowski (46. Paweł Wojciechowski), Michał Goliński (68. Bartłomiej Kukułowicz), Adrian Cierpka, Michał Mak (79. Przemysław Banaszak.).

źródło: GKS Jastrzębie.