Policja.pl
Policja.pl

O tym, że wystarczy chwila nieuwagi, żeby doprowadzić do wypadku na drodze, przekonał się wczoraj, 25-letni jastrzębianin. Mężczyzna, cofając na ulicy Gagarina, potrącił pieszą, która poruszała się wzdłuż jezdni. Kobieta przewróciła się i uderzyła o podłoże.

Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Po przebadaniu przez Zespół Pogotowia Ratunkowego okazało się, że kobieta doznała urazu stłuczenia prawej nogi. W trakcie wykonywanych czynności wyszło na jaw, iż kierujący przekroczył już dopuszczalną ilość punktów karnych oraz że dowód rejestracyjny z samochodu został już wcześniej zatrzymany z powodu braku aktualnych badań technicznych pojazdu. Stróże prawa zatrzymali prawo jazdy.

Dzisiaj rano około godziny 4.30 na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej z Orlą kierujący samochodem opel nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. Przejeżdżając na czerwonym świetle, uderzył w kierującego audi. W trakcie wykonywanych czynności policjanci rozpoznali kierującego oplem, to ten sam mężczyzna, który wczoraj potrącił pieszą na ulicy Gagarina. Teraz o losie kierującego będzie decydował sąd. 

Komentarze

Dodaj komentarz