Dominik Gajda / Archiwum - spotkanie z Dramą Zbrosławice.

Już na początku spotkania wodzisławianie objęli prowadzenie. Paweł Zdunek długim podaniem obsłużył Jakuba Biała, który przytomnie zgrał do Marcina Wodeckiego, a ten świetnie zachował się w polu karnym i już w drugiej minucie Odra wyszła na prowadzenie. Zaledwie kilka minut później, rywale doprowadzili do remisu. Wystarczyło kilka chwil, by w 12. minucie meczu ponownie Odra wyszła na prowadzenie. Mieliśmy 2:1 dla Odry. Gospodarze nie dawali za wygraną i w 38. minucie meczu ponownie doprowadzili do remisu.

Początek drugiej połowy to ponownie lepsza gra Wodzisławian, którzy w 47. minucie spotkania podwyższyli wynik na 3:2. Jednak kilka minut później ponownie mieliśmy remis. Na kilka minut przed zakończeniem meczu, zwycięstwo Odry ponownie przypieczętował Wodecki.

Iskra Pszczyna 3:4 Odra Wodzisław (2:2)

Bramki: Wodecki 02′, 11′, 47′, 84′

Skład: Antkowiak, Kłosek (Chatys 54′), Rosiak (Podbioł 90+1′), Zdunek, Krzyżok, Gać, Woś, Pryka (Abuladze 59′), Białas, Zieliński, Wodecki.

źródło: Odra Wodzisław.