Robert Lewandowski.
Robert Lewandowski.

Tegoroczne Dni Knurowa podzielone były na kilka imprez, które odbywały się w różnych częściach miasta. W piątek, na amatorów mocniejszego grania czekał festiwal Hard Rock, w parku przy ulicy Ogana. Wystąpiły znane wielu mieszkańcom Knurowa zespoły: MjusiQ, Blues Machine, B.R. Band, The Farsk, Pandemic Silesian Band, Aeroplan, Vukk, AWAKE, Joe Palooka, Nihilistic.

W sobotę impreza trwała także przy knurowskiej tężni solankowej, gdzie na odwiedzających czekały pokazy klubu fitness czy piknik z kołem naukowym.  W tym roku wydarzenie dotarło również do Szczygłowic, gdzie w sobotę odbył się festyn rodzinny.

W niedzielę mieszkańcy Knurowa mieli sporo atrakcji do wyboru. Przy pomniku św. Barbary odbył się występ mażoretek i Orkiestry KWK knurów, zaś w parku przy ulicy Ogana festyn rodzinny, z wieloma atrakcjami dla dzieci. W Szczygłowicach otwarto "Cafe Galerię", z kolei w Krywałdzie odbyło się spotkanie z Kołem Pszczelarzy.

Mimo, że w tym roku przy Alei Lipowej nie pojawiła się duża scena, to i tak wielu mieszkańców skorzystało z oferty Centrum Kultury. Miejmy jednak nadzieję, że przyszłoroczne Dni Knurowa odbędą się w bardziej huczny sposób, jak to bywało w poprzednich latach.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz