Źródło: KMP Żory.
Źródło: KMP Żory.

Piątek, trzynastego sierpnia okazał się pechowym dniem dla dwóch poszukiwanych, którzy wpadli w ręce kryminalnych z Żor. Pierwszy z nich, 42-latek ukrywał się w garażu nieopodal domu, do którego nie wpuszczał nikogo. Drugi z mężczyzn, poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez rybnicki sąd, tego dnia został zauważony przez policjantów jak spożywał alkohol w ogródku piwnym. Rówieśnik pierwszego z mężczyzn podzielił jego los i trafił do zakładu karnego.

Również w piątek do komendy zgłosił się 26-latek, który oświadczył, że jest poszukiwany. Po sprawdzenie mężczyzny w policyjnych systemach faktycznie okazało się, że do ustalenia miejsca pobytu poszukuje go rybnicka prokuratura.

20-letni mieszkaniec Żor z kolei w sobotę popołudniu spożywał alkohol w miejscu publicznym z grupą innych osób. Kiedy interweniujący na prośbę mieszkańców policjanci zaczęli się zbliżać do nich osoby rozbiegły się w różnych kierunkach. Wówczas mundurowi dostrzeli, że jedną z nich jest poszukiwany 20-latek, podjęli pościg pieszy i zatrzymali go.

Komentarze

Dodaj komentarz