W sobotni wieczór, na stadionie miejskim w Jastrzębiu-Zdroju zawodnicy pierwszoligowego GKS podjęli na drużynę Sandecja Nowy Sącz.

Wynik spotkania otworzył Kamil Słaby, który silnym uderzeniem głową wykorzystał strzał Damiana Chmiela w polu karnym i pokonał Mikołaja Reclafa.

Na bardziej szczęśliwą drugą połowę liczyli kibice GKSu, jednak to znów zawodnicy drużyny przyjezdnych zdołali powiększyć wynik na 2-0. W 77. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Walski, który wykorzystał podanie Damira Šovšića i mocnym strzałem nie dał szans Reclafowi. Niespełna 7. minut później, po strzale Šovšića i obronie Mikołaja Reclafa, idealną sytuację dobitki wykorzystał młody Błażej Szczepanka, dając swojej drużynie zwycięstwo na 3:0.

GKS 1962 Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 0-3 (0-1)