Dominik Gajda.
Dominik Gajda.

Początek spotkania odbywał się pod dyktando gości. Już w 25. minucie meczu napastnik Stali otrzymał długie prostopadłe podanie i mocnym strzałem pokonał bramkarza Odry. Do przerwy mieliśmy 0:1. 

Sytuacja odwróciła się jednak w drugiej połowie, kiedy to mogliśmy zobaczyć zupełnie inną grę gospodarzy. Wyrównanie nastąpiło w 80. minucie meczu, po świetnej akcji Jakuba Białasa i Wojciecha Wenglorza, który stał się zdobywcą bramki dla Odry. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, w doliczonym czasie gry zawodnicy Odry Wodzisław zdołali jeszcze stworzyć świetną akcję pod bramką gości, która zakończyła się celnym trafieniem.  

– Przespaliśmy pierwszą połowę. Bez organizacji w fazie obrony oraz w fazie ataku. W przerwie dokonaliśmy korekt personalnych oraz taktycznych i one dały zamierzony efekt. W pierwszej połowie przede wszystkich zabrakło lepszych działań w fazie obrony. Broniliśmy za nisko, skok pressingowy był spóźniony. Zmieniliśmy to w drugiej połowie całkowicie i to spowodowało ze Stał miała problemy podczas budowania ataku – powiedział po meczu trener Odry Wodzisław Damian Nowak.

Odra Wodzisław - Stal Brzeg 2:1

  • 0:1 - Koval (26')
  • 1:1 - Wenglorz (81')
  • 2:1 - Chiliński (90+1')

Skład Odry Wodzisław: Antkowiak, Dzierbicki, Krzyżok, Wiśniewski, Gać (Białas 45′), Musiolik (Lalko 45′), Wenglorz, Wodecki, Mielczarek (Lenert 66′), Borek (Kłosek 74′), Chiliński.

 

Źródło: Odra Wodzisław.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz