Dominik Gajda / Archiwum.

Pierwsza połowa należała do przyjezdnych, którzy w 41. minucie meczu zdobyli swoją pierwszą (i jedyną zresztą) bramkę w meczu. Na przerwę jastrzębianie schodzili bez gola, jednak w drugiej połowie szybko podnieśli się i zdołali wyrównać wynik meczu. W 48. minucie spotkania, uderzeniem zza pola karnego bramkę zdobył Jakub Niewiadomski. Do końca spotkania jastrzębianie próbowali jeszcze zdobyć drugą bramkę, jednak mecz zakończył się remisem 1:1.

17 września, Jastrzębie-Zdrój, godz. 18:00
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
0:1 - Szymon Sobczak 41’
1:1 - Jakub Niewiadomski 48’

GKS Jastrzębie: 12. Mikołaj Reclaf - 3. Mateusz Słodowy, 5. Michał Bojdys, 7. Jakub Niewiadomski (59, 30. Łukasz Zejdler), 13. Michał Kuczałek, 14. Dariusz Kamiński (69, 10. Farid Ali), 16. Dominik Kulawiak (k), 20. Daniel Feruga (86, 32. Grzegorz Gulczyński), 23. Konrad Handzlik (69, 8. Kamil Jadach), 77. Remigiusz Borkała, 99. Daniel Rumin (86, 21. Adrian balboa).

Zagłębie Sosnowiec: 23. Matko Perdijic - 4. Mateusz Machała, 7. Patryk Bryła (63, 10. Maksymilian Banaszewski), 9. Szymon Sobczak (83, 19. Roman Terbalyan), 18. Lukas Duriska, 21. Nikolas Korzeniecki (83, 11. Wojciech Kamiński), 22. Quentin Seedorf, 28. Maciej Ambrosiewicz (k), 32. Kacper Smoleń, 67. Alex Gomes (70, 8. Szymon Pawłowski), 96. Wojciech Szumilas.

źródło: GKS Jastrzębie.