fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Cel konkursu to pokazywanie aktywności osób, a także stojących za nimi organizacji w podejmowaniu różnych społecznych wyzwań, nagłaśnianie przykładów obywatelskich postaw i brania spraw we własne ręce, bez oglądania się na pomoc instytucjonalną.

Istnieją trzy kategorie, na podstawie których można zgłaszać kandydatów: zaangażowanie ogólnopolskie, zaangażowanie lokalne oraz zaangażowanie społeczne w czasie epidemii COVID-19.

Wnioski z nominacjami należy przesyłać do 30.09.2021 r. (włącznie) na adres spolecznikroku@filantropia.org.pl .
 
Więcej informacji, w tym wnioski konkursowe oraz regulamin można znaleźć na stronach: www.filantropia.org.pl/post/spolecznikroku oraz www.spolecznikroku.newsweek.pl.

 
Partnerem Głównym Konkursu o tytuł „Społecznika Roku” Tygodnika „Newsweek Polska” jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Partnerem Merytorycznym jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

 

(Źródło: Starostwo Powiatowe Rybnik)

Komentarze

  • Kuba 26 września 2021 11:18Społecznictwo to frajerstwo. Udowodnil to Donald Tusk gdy wyprzedawal prywaryzujac społecznie budowane ośrodka zdrowia czy inne budowle..tak,. tak .Teraz tak bardzo sie wstydzą tego slowa że gdy szukają kolejnych frajerow to ogłaszają ze pragną zatrudnić wolontariuszy.... Wiedzą co narozrabiali.

Dodaj komentarz