Policja.pl
Policja.pl

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 21.00. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o niebezpiecznym mężczyźnie, który uzbrojony w nóż biega po osiedlu Pawlikowskiego. Pilnie na miejsce wysłał patrol, a ten namierzył agresora i potwierdził informację.

Policjanci zastali w rejonie jednego z lokali niekompletnie ubranego, poranionego mężczyznę, który dzierżył w dłoni niebezpieczne narzędzie. Po kilkukrotnym wezwaniu do porzucenia noża pochwycili go i założyli kajdanki, a następnie wezwali załogę pogotowia ratunkowego w celu udzielenia mu pomocy.

Wstępne relacje świadków wskazywały na to, że mężczyzna chwilę wcześniej zaatakował nożem innego, jednak ten przed przybyciem patrolu oddalił się z miejsca zdarzenia.

23-latek po opatrzeniu ran trafił do policyjnej izby zatrzymań. Zanim usłyszał zarzuty śledczy dotarli do nagrań z kamery monitoringu, na którym można było dokładnie prześledzić przebieg zdarzenia. Sprawca tego wieczoru zamachnął się nożem na innego mężczyznę, którego usiłował dźgnąć w brzuch, jednak ten zdołał uniknąć ciosu. Sam sprawca podczas przesłuchania potwierdził, że dokładnie tak było.

Śledczy do tej pory nie zdołali jednak ustalić tożsamości pokrzywdzonego mężczyzny dlatego też zwracają się z prośbą o kontakt z jego strony. Z policjantami można kontaktować się pod numerami telefonów: 47 85 533 37, 47 85 532 00, 47 85 532 82, 112 lub adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz