W ramach 11. kolejki zmagań o mistrzostwo III ligi, grupy III swoje mecze rozegrały Pniówek z Pawłowic i Odra z Wodzisławia Śląskiego. Ci pierwsi podejmowali na swoim boisku Foto-Higienę Gać i byli faworytami tej potyczki. Wynik tego spotkania został ustalony w I połowie. Wynik otworzył Łaski, który już w 10. minucie pokonał bramkarza gości. W 44. minucie do wyrównania doprowadził Kazimierowicz. Miejscowi wyrównali jeszcze w I połowie. Po rzucie rożnym na listę strzelców wpisał się Ciuberek. W II połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i to gospodarze mogli cieszyć się z wygranej. Dla podopiecznych Łukasika było to trzecie zwycięstwo w tegorocznej kampanii.
W gorszych humorach są kibice wodzisławskiej Odry, która pojechała na mecz do Zielonej Góry. Trener Nowak nie mógł w tym starciu skorzystać z usług kontuzjowanych Tarki, Wodeckiego oraz Białasa. Z powodu nadmiaru żółtych kartek spotkanie opuścić Lalko. Co gorsza – jeszcze w I połowie czerwoną kartkę zobaczył Dzierbicki. Nie dziwi więc, że wodzisławianie wracali do domu bez żadnej zdobyczy, po porażce 3:0.
W najbliższy weekend Pniówek zagra w Bytomiu z Polonią (9.10. godz. 15), a Odra u siebie z Gwarkiem Tarnowskie Góry (9.10. godz. 17).

GKS Pniówek 74 Pawłowice – Foto-Higiena Gać 2:1 (2:1)
Bramki: Wojciech Łaski (10.), Szymon Ciuberek (45.) – Grzegorz Kazimierowicz (44.)
GKS: Gocyk, Glenc, Płowucha. Pacholski, Kuś, Weis, Ciuberek, Łaski (76. Caniboł), Spratek (64. Morcinek), Wiciński (46. Herman), Szatkowski (83. Szczęch)

Lechia Zielona Góra – Odra Wodzisław Śląski 3:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Konieczny (3.), Jan Zioła (50.), Kornel Wieczorek (90.)
Odra: Antkowiak, Wenglorz (59. Franiczek), Krzyżok, Męczarski, Dzierbicki, Wiśniewski, Musiolik (43. Lenert), Zdunek, Mielczarek, Chiliński (71. Kłosek), Gać