Archiwum Martyna Robek, Dziennikarka TR
Archiwum Martyna Robek, Dziennikarka TR "Nowiny"

Do końca 2021 r. pozostało już tylko kilka miesięcy, dlatego już w tej chwili wielu z nas zastanawia się, o ile faktycznie wzrosną ceny prądu od 1 stycznia 2022 roku. Giełdowe ceny energii już odnotowały wzrost rzędu 40 proc., co daje wartość historyczną. Wszystko wskazuje na to, że dwucyfrowa podwyżka cen jest już niemal pewna.

Dla zakochanych wynika z tego, że wspólne wyjścia do restauracji na romantyczne kolacje przy świecach (szczególnie uwielbiane przez panie) z czasem okażą się nie tylko jedną z wielu możliwości, ale wręcz koniecznością, na którą zostaniemy skazani. 

Skoro zaś do tej pory kolacja przy świecach uchodziła za coś wyjątkowego, uroczystego, to teraz dany mężczyzna będzie musiał ją czymś zastąpić… W ten oto sposób zamożny adorator może zorganizować oficjalną, romantyczną kolację przy…. świetle żarówki, co jednoznacznie będzie wskazywało na jego wysoką pozycję w hierarchii społecznej. 

Jeżeli zaś amant nie należy do szczególnie bogatych, to pozostaje pogodzić się z faktem że: „jak się nie ma miedzi, to się po ciemku siedzi”.

Komentarze

 • zazu 06 października 2021 09:31Mistrzostwo świata w bezsensie przekazu zostało właśnie osiągnięte. Amen.
 • Kompotzbanana 06 października 2021 10:30Słyszałaś komentującą "zazu" kiedyś o ironi i satyrze czy przypierdalasz dla zasady bo ktoś podprogowo krytykuje rząd tych pierdolonych niedorajdów i ameb umysłowych. Wyciągnij kija z dupy. Amen
 • zazu 06 października 2021 11:08Ironia? Satyra? Podprogowy przekaz? Zmień dealera, albo bierz mniej.
 • Kompotzbanana 06 października 2021 12:47Rozumiem że dla przeciętnego wyborcy PiS są to słowa o tak obcym znaczeniu jak Tołstoi, Schopenhauer i wyższe wykształcenie ale jezlezli nie rozumiesz znaczenia i definicji tych słów to komentuj lepiej na frondzie bo tam od katopatoli nie uświadczysz takich herezji jak w moim poście :) :*
 • zazu 06 października 2021 13:24Tołstoj jak już ciemniaku. Znaczenie doskonale rozumiem, ale nie widzę ich powiązania z tym bełkotem powyżej. Proste? Dociera do tej pustej główki wypełnionej kompotem z banana? A swoją drogą porównanie zamieszczonych treści do twórczości tej dwójki wybitnie źle świadczy o twojej inteligencji
 • Olgierd tukan z zoo w Oliwie 06 października 2021 14:24Gdzie trutniu widzisz żebym porównywał treści z w/w ale wy tak potraficie, dopisywać swoje teorie w swoich małych móżdżkach byle by wasza wyimaginowana teoria się zgadzala. Gdy przekroczycie swój rubikon, synapsy wam zaczynają sie jarać jak zwłoki Lecha w Smoleńsku. Koniec tematu dla mnie, nie będę sykutowal z Panem marudą, niszczycielem dobrej zabawy i uśmiechów dzieci :)
 • taki_tam_konstruktor 06 października 2021 17:13Proponuje zachować pewną powściągliwość w pisaniu zgryźliwych komentarzy, zwłaszcza pod felietonem, który z założenia powinien być pisany w sposób humorystyczny - i taki też jest. Mnie osobiście rozbawił ale może to tak na prawdę śmiech przez łzy(?).
 • Zazu 06 października 2021 19:19Felieton? O czym ty piszesz!? Ten bełkot nie ma nic wspólnego z tym gatunkiem dziennikarskim! Chcesz przeczytać prawdziwy felieton sięgnij do tekstów Ludwika Stommy czy Daniela Passenta. To może i w rubryce "Felieton" się znalazło, ale tak naprawdę nie ma z tym gatunkiem nic wspólnego.
 • Kaśka 06 października 2021 20:56Zazu... Rubryka "Felieton"? Jak widać, ty naprawdę czytać nie umiesz. Rubryka nazywa się "Opinie" ;) Więc wydaję mi się, że w tym przypadku z tym gatunkiem dziennikarskim wspólnego nic nie musi mieć
 • taki_tam_konstruktor 06 października 2021 21:45Zazu, bardzo cieszy mnie, że kojarzysz takie nazwiska. Rozumiem, że w Twoim mniemaniu nikt poza nimi nie może już spróbować swoich sił w tej kategorii. Nie szkoda Ci czasu na czytanie takich tekstów?
 • lorelaj 07 października 2021 10:24Boże, w jakim świecie nam przyszło żyć, gdzie dziennikarzem może zostać każdy pierwszy, lepszy "eseista" z ulicy, posiadający kółko wzajemnej adoracji, by sprowokować "gównoburzę". Gdzie się podziały artykuły na poziomie, nie tylko na pulpicie ekranu komputera, jak również w ulubionych czasopismach....ech...
 • Drozd 07 października 2021 16:00Zazu skąd w Tobie tyle jadu? Musisz być bardzo nieszczęśliwy, a może musisz podbudować swoje ego? Jak to mówią "życz a będzie Ci życzone". Uwierz mi tak żyje się lepiej. A artykuł czyta się lekko i przyjemnie i myślę, że na tym właśnie zależało autorce.
 • Marco 07 października 2021 20:00Co się tu podziało? O co tyle krzyku? Ja śmiechłem czytając artykuł i zbieram oszczędności na kolacje przy prądzie. Ludzie- trochę dystansu...
 • DżekStrong 07 października 2021 21:50Ale tutaj nie chodzi ani o treść artykułu, ani jego formę. Tylko pani, która siebie nazywa "dziennikarką" może się wypowiedzieć na ten temat. Widać stopa bezrobocia w naszym kraju maleje odwrotnie proporcjonalnie do inflacji ;)

Dodaj komentarz