fot. pexels.com
fot. pexels.com

1. Grzybobranie. Nawet jeśli nie wielbisz grzybów i na co dzień nie goszczą one w twojej kuchni, to warto pójść z kimś doświadczonym i zobaczyć, jak takie zbieranie grzybów wygląda. Nauczysz się czegoś nowego, z pewnością miło spędzisz czas, a dodatkowo być może zakosztujesz jakiejś pysznej grzybowej potrawy!

2. Zmiana garderoby. Chyba nietrudno zauważyć, że zmiana garderoby jest w tym okresie konieczna, aby czuć się komfortowo, chronić się przed nadchodzącym chłodem i zmianami temperatur. Niech ta jesienna garderoba będzie przytulna, miękka, czuła i delikatna... Spraw, że ją po prostu pokochasz!

3. Jesienny chillout. Jesień to doskonały czas na to, aby odpalić Netflixa czy inną platformę, wskoczyć w ulubiony dres, zrobić sobie coś pysznego do jedzenia i... cieszyć się umiejętnością relaksowania i odpoczywania! Ta pora roku jest do tego wręcz stworzona.

4. Zmiana smaków. Jesień to dobry moment na to, aby wprowadzić charakterystyczne dla tej pory aromatyczne przyprawy, których raczej nie stosujemy wiosną czy latem. Są to m.in. kardamon, imbir, cynamon, dynia czy potrawki. Smacznego!

5. Łap słońce! Gdy tylko za oknem pojawiają się promienie słońca, to koniecznie staraj się je łapać, to znaczy wychodzić na zewnątrz i wykorzystywać ten czas. Są to bowiem ostatnie chwile na złapanie tak ważnej dla organizmu witaminy D3, która wspomaga nasz organizm i jest nam niezwykle potrzebna. Pokochaj jesienną aktywność poza domem!

Komentarze

Dodaj komentarz