Pixabay W Twinpigs zaśpiewają artyści gospel
Pixabay W Twinpigs zaśpiewają artyści gospel

Grupa Z Miłości to charyzmatyczny chór gospelowy, czerpiący inspiracje głównie z amerykańskiej szeroko pojętej muzyki gospel, muzyki kościelnej oraz praise & worship. Znajdziecie tu elementy soulu, R&B, jazzu, blues i pop.

- Junior Robinson jest charyzmatycznym wokalistą, dyrygentem z Wielkiej Brytanii, wykonujący muzykę soul, blues, jazz, swing, gospel, R&B. Współpracował między innymi z Chaką Khan i Yolandą Adams. Tradycje wyniesione z afroamerykańskiej kultury wykorzystuje w swoich wielu projektach – informują organizatorzy. 

Uznany za “Najlepszego wokalistę 94/95”. Ma ogromne doświadczenie w występach solowych, prowadzi warsztaty z udziałem chórów. 
 
Piękna barwa głosu, umiejętność improwizacji i niesamowity feeling powodują, że jego koncerty to magiczne doświadczenie, dla wszystkich, bez względu na wrażliwość czy gust muzyczny. Przygodę ze śpiewem rozpoczął w wieku 4 lat. Swoja karierę wokalną rozpoczynał wspólnie ze swoimi braćmi śpiewając w lokalnych kościołach. Bardzo szybko przykuł uwagę wielu wymagających słuchaczy. Od tego czasu stał się jednym z najpopularniejszych i szanowanych wokalistów gospel w Wielkiej Brytanii, koncertując w wielu krajach i zagranicą, występując w wielu prestiżowych miejscach. Występował w wielu programach telewizyjnych i radiowych. W musicalu “Mama I Want To Sing” (1995), wystąpił obok artystów takich jak Chaka Khan, Deniece Williams i Mica Paris.

Organizatorem Zlotu i koncertu jest marka „Restauracje Staropolskie” i Restauracja/Pub „Texas” przy współudziale Agencji Koncertowej DAD PRODUCTION POLSKA Sp. z o.o.

Komentarze

Dodaj komentarz