fot. pexels.com
fot. pexels.com

1. Zadbajcie o dekoracje. Oczywiście możecie się położyć z chipsami przed laptopem, ale zanim to zrobicie, to warto zadbać o nadanie klimatu otoczeniu. Dzięki temu ten wieczór z pewnością zostanie zapamiętany. Czy to będą płatki róż, czy specjalnie dobrane oświetlenie, czy zapachy kadzidełek lub duża ilość świec - wszystko zależy od Waszych indywidualnych preferencji. 

2. Kolacja we dwoje. Romantyczna kolacja wydaje się "oklepana", dlatego warto ją urozmaicić. Zamiast iść na łatwiznę i zamawiać coś gotowego, możecie wspólnie gotować, co bardzo Was do siebie zbliży. Potem pozostaje testowanie rozmaitych smaków, a na koniec kolacja we dwoje, koniecznie w świetle świec oraz z butelką dobrego wina!

3. Wspólna kąpiel. Romantyczna kąpiel we dwoje, w połączeniu z magicznymi olejkami eterycznymi, butelką wyśmienitego wina i co jeszcze sobie wymarzycie. Będzie to dla Was wspaniały relaks i okazja albo do gry wstępnej, albo do klimatycznych nocnych rozmów.

4. Obserwacja nieba. Jeżeli macie balkon, to możecie z tego skorzystać i przyglądać się niebu. Możecie nadawać imiona gwiazdom, rozmawiać Waszych wspólnych marzeniach czy robić jeszcze coś innego, co sprawi Wam przyjemność.Koniecznie dołączcie do nocnych obserwacji klimatyczną muzykę!

Komentarze

  • Kika 27 października 2021 15:16Artykuły w tej rubryce robią poważną konkurencję Bravo Girl

Dodaj komentarz