Materiał partnera
Materiał partnera

1. Oświetlenie to podstawa

Jednym z podstawowych elementów aranżacji wnętrza jest oświetlenie. W sprzedaży dostępne są tysiące modeli lamp wiszących, stojących i lampek nocnych. Są modele przeznaczone do konkretnych pomieszczeń np. lampy do pokojów dziecięcych albo kinkiety do zamontowania w przedpokoju lub w łazience. Duże kryształowe żyrandole np. Amazone, wspaniale prezentują się w salonach i jadalniach. Wartymi szczególnej uwagi są lampy od Eichholtz, które zachwycają swoim ekskluzywnym wyglądem. Szeroka gama produktów tej marki sprawia, że znajdziesz idealną lampę do swojego domu lub mieszkania niezależnie od stylu, w jakim jest ono urządzone.

post image
Materiał partnera

2. Stolik kawowy – wygoda i elegancja

Coraz częściej w polskich domach pojawia się wyraźny podział pomieszczeń na strefy. Jedną z nich jest strefa relaksu, w której znajduje się m.in. komplet mebli wypoczynkowych i telewizor. Idealnym dodatkiem do kanapy i foteli jest elegancki stolik kawowy, na którym można położyć filiżankę z gorącym napojem, talerzyk ze słodkościami, kieliszek wina albo czytaną właśnie książkę lub gazetę. Stoliki kawowe są nie tylko modne ale także bardzo praktyczne. Aranżując wnętrze swojego domu warto poszukać idealnego stolika.

post image
Materiał partnera

3. Meble wypoczynkowe My Honey Home

My Honey Home to szeroka gama mebli wypoczynkowych. Zaliczają się do niej fotele, sofy a także meble łączące w sobie kilka pojedynczych elementów, które tworzą razem ciekawe i wygodne kompozycje. Meble Eichholtz z serii My Honey Home są to meble tapicerowane miękkimi pluszowymi tkaninami. To idealne meble zarówno do wnętrz urządzonych w bogatym stylu marokańskim jak i w stylu kolonialnym. Szeroka gama kolorystyczna i wzornicza pozwala każdemu klientowi na stworzenie idealnego zestawu mebli dla siebie. Zaletą My Honey Home jest możliwość dowolnego łączenia poszczególnych elementów, dzięki czemu zestaw wypoczynkowy utworzony przez Ciebie staje się niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

post image
Materiał partnera

4. Wygodny fotel

Jeśli Twoje mieszkanie jest już urządzone ale szukasz jeszcze tego „czegoś”, czego Ci brakuje, zastanów się nad zakupem wygodnego fotela. Eichholtz ma w swojej ofercie wiele zróżnicowanych modeli foteli od bardzo prostych przypominających krzesła aż do ogromnych siedzisk obitych miękkim aksamitem. Taki duży, miękki fotel to mebel, który pokocha każdy. Szybko przekonasz się, że jest to miejsce idealne do czytania, picia kawy i oglądania telewizji.

post image
Materiał partnera

5. Dekoracyjne dodatki

Aranżując wnętrze swojego domu musisz wiedzieć o tym, że meble oraz oświetlenie to podstawa, ale atmosferę domową nadają pomieszczeniom różnego rodzaju dodatki. Szklane wazony, metalowe misy, puszyste dywany czy duże rośliny to tylko początek długiej listy dekoracji i ozdób, które dostępne są w sklepie myhoneyhome.pl. Przejrzyj szeroką ofertę dodatków i wybierz te, które najbardziej do Ciebie przemawiają.

Aranżacja swojego lokum nie jest łatwa. Trzeba wybrać nie tylko kolor ścian czy podłogi ale także dobrać odpowiednie oświetlenie, meble i dodatki. Z marką Eichholtz jest to dużo łatwiejsze.

Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz